Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Πρόβλεψη Καιρού

4o WCBVT 2016-2017 – Αντρών/Γυναικών – Κυρίως ταμπλό και ώρες έναρξης αγώνων

Στους παρακάτω πίνακες θα  βρείτε τους πρώτους αγώνες των κυρίως ταμπλό καθώς και τις ώρες έναρξης των πρώτων αγώνων σε άντρες και γυναίκες. Θα παρακαλούσαμε όλους τους αθλητές να βρίσκονται στα γήπεδα τουλάχιστον 30 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα τους για την απαραίτητη προθέρμανση. Επίσης αν κάποια ομάδα αποσυρθεί από τους αγώνες να ενημερώσει έγκαιρα την οργανωτική επιτροπή τηλ 6974988903 , ώστε να μην καθυστερήσει την διοργάνωση του τουρνουά.

Στο τουρνουά γυναικών έχουμε κάποιες αλλαγές σχετικά με τις αρχικές λίστες που ανακοινώθηκαν χθες οπότε διαμορφώνεται ανάλογα η κατάταξη των ομάδων και οι αγώνες.

1 ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02 10:00 I Γεωργακόπουλος Νεκτάριος/Δασενάκης Γιώργος vs Παντελάκης Αντώνης/Πέτκος Νίκος
2   10:00 I Τσιάκαλος Παντελής/Ντοκάκης Μάνος vs Σπιταδάκης Κώστας/Τζανιδάκης Γιώργος
3   10:00 I Ελευθεράκης Στέλιος/Πασιούρας Φώτης vs Σαμαρτζής Κυριάκος/Λέκκας Χρήστος
4   10:45 I Ντουσάκης Γιάννης/Νικολουδάκης Γιώργος vs Τζιλιβάκης Αντώνης/Μαρινάκης Νίκος
5   10:45 I Σταυρουλάκης Αλέξης/Πάτερος Γιώργος vs Σαμπρής Πέτρος/Ξουρής Αργύρης
6   10:45 I Μαρονικολάκης Βασίλης/Ντουσάκης Γιάννης vs Χειλαδάκης Κώστας/Μανουσέλης Χρήστος
7   11:30 I Λαμπρινός Ευάγγελος/Παπαδάκης Γρηγόρης vs Μπατάκης Μανώλης/Βαρίκος Αντώνης
8   11:30 I Ανδρεαδάκης Μανώλης/Jacobson Jens vs Ντερμανάκης Γιάννης/Μοτάκης Παντελής

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02   I Παπαδάκη Αθηνά/Αγιουτάντη Ρόζα vs ΒΥΕ
  12:30 I Μουτσάκη Αντιγόνη/Βασιλείου Αντουαλένα vs Βλαχάκη Μαρία/Λειβαδιτάκη Ελένη
    I Ζαχαριουδάκη Χριστιάνα/Χαζηράκη Ελένη vs ΒΥΕ
    I ΒΥΕ vs Λεουνάκη Εληάννα/Χιουσάι Κλέντα
    I Ζουριδάκη Μαρία/Κολτσάκη Τέτα vs ΒΥΕ
    I ΒΥΕ vs Γεωργοπούλου Λιάνα/Τρίμα Έφη
  12:30 I Πατσουμαδάκη Χριστίνα/Χριστοδουλάκου Κων/να vs Κορακοβούνη Βικτωρία/Κουλάκη Χρύσα
    I ΒΥΕ vs Τζολάκη Χαρά/Σκριβλιωτάκη Μαριάννα
  14:00 II Παπαδάκη Αθηνά/Αγιουτάντη Ρόζα vs Νικητής Αγώνα Νο2
  13:15 II Ζαχαριουδάκη Χριστιάνα/Χαζηράκη Ελένη vs Λεουνάκη Εληάννα/Χιουσάι Κλέντα
  13:15 II Ζουριδάκη Μαρία/Κολτσάκη Τέτα vs Γεωργοπούλου Λιάνα/Τρίμα Έφη
  14:00 II Νικητής Αγώνα Νο7 vs Τζολάκη Χαρά/Σκριβιλιωτάκη Μαριάννα
Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon Tumblr Posterous Email Snailmail

Αφήστε σχόλιο

Χορηγοί

sunrise_hotel_sm





mixelakis

adv

Χορηγοί Επικοινωνίας



Υποστηρικτές





sun_stopper_sm