Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Πρόβλεψη Καιρού

Όλα έτοιμα για το Full Moon Mixed Tournament 2017

Όλα έτοιμα για την καθιερωμένη γιορτή, που συμβολίζει το τέλος του καλοκαιριού και η επόμενη μέρα από αυτό, την έναρξη της νέας περιόδου.

Στους παρακάτω πίνακες μπορείτε να δείτε την ακριβή ώρα έναρξης των πρώτων ματς κάθε ομάδας

Κατηγορία Gold

Νούμερο ΑγώναΏρα ΈναρξηςΟμάδα 1vsΟμάδα 2
115:30ΜΠΕΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑvsΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ - ΛΑΤΣΩΝΑ ΕΛΕΝΗ
418:30ΞΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ - ΡΗΓΑΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑvsΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΓΟΝΑΚΗ ΜΑΙΡΗ
515:30ΚΑΔΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΚΑΛΑΝΤΑΤΖΕvsΜΠΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ - ΣΚΡΙΒΙΛΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
816:30ΤΑΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΨΟΥΝΗ ΛΙΝΑvsΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ
917:30ΔΑΣΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΑΓΙΟΥΤΑΝΤΗ ΡΟΖΑΛΙΑvsΝικητής Αγώνα Νο1
1016:30MARAGOU NICK – ANTIMISIARIS MARYvsΔΡΑΝΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΤΑ
1117:00ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗvsΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ
1219:30Νικητής Αγώνα Νο4vsΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΑΣΛΑΝΗ ΙΩΝΝΑ
1318:30ΤΖΙΛΙΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗvsΝικητής Αγώνα Νο5
1419:00ΣΑΜΠΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΑΝΘΗvsΛΕΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΝΔΩΡΑ ΓΚΕΚΑ
1517:30ΠΑΣΙΟΥΡΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΤΖΟΛΑΚΗ ΧΑΡΑvsΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ - ΨΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
1618:30Νικητής Αγώνα Νο8vsΜΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Κατηγορία Silver

Νούμερο ΑγώναΏρα ΈναρξηςΦάσηΟμάδα 1vsΟμάδα 2
115:30IΚΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑvsΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΩΝ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ
417:30IΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗvsΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΝΙΝΟΥ ΑΝΝΑ
515:30IΤΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΙΝΤΙΡΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑvsΚΑΜΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ
816:30IΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑvsΜΑΥΡΟΛΕΩΝ ΜΑΝΟΥΣΟΣ - ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΗΡΩ
918:00IIΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗvsΝικητής Αγώνα Νο1
1016:30IIΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΚΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑvsΠΑΤΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΤΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
1118:00IIΒΑΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑvsΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΡΑΝΙΑ
1218:30IIΝικητής Αγώνα Νο4vsΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ - ΣΤΑΦΑ ΛΕΝΤΙ
1318:00IIΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑvsΝικητής Αγώνα Νο5
1417:30IIΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΤΟΥΛΟΥΠΑΚΗ ΡΕΝΑvsΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΝΤΑ ΑΝΝΑ
1518.30IIΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΚΟΥΜΙΩΤΑΚΗ ΑΣΠΑvsΡΩΣΙΟΣ ΗΡΩΔΙΟΝΑΣ – ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
1619:00IIΝικητής Αγώνα Νο8vsΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

Αρχικές Λίστες
Για οποιαδήποτε αλλαγή ή ακύρωση συμμετοχής παρακαλούμε ενημερώστε στο 6937431420 (Σέργιος).

Τις αρχικές λίστες μπορείτε να τις δείτε εδώ.

Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon Tumblr Posterous Email Snailmail

Αφήστε σχόλιο

Χορηγοί

sunrise_hotel_sm

mixelakis

adv

Χορηγοί Επικοινωνίας



Υποστηρικτές





sun_stopper_sm