2ο Winter Circuit Tournament 2021-2022 , Πρόγραμμα αγώνων Κυρίως Ταμπλό

Ολοκληρώθηκε νωρίτερα ο μαραθώνιος της προκριματικής φάσης του 2ου Winter Circuit και την σκυτάλη παίρνουν τα κυρίως ταμπλό τα οποία θα ξεκινήσουν στις 8:00 το πρωί της Κυριακής.

Παρακαλούνται όλες οι ομάδες να βρίσκονται τουλάχιστον μισή ώρα πριν την αναγραφόμενη ώρα στα γήπεδα για την ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά.

Το αυριανό πρόγραμμα έχει ως εξής:

Πρόγραμμα Αγώνων Gold Αντρών

A/AΓήπεδοΏραΟμάδα Α Ομάδα Β
1108:00Αλεξιάδης / ΧριστοδουλάκηςvsΝικάκης / Καλογερόπουλος
2308:00Μαρινάκης / ΚολιάμπαςvsΚαμηλάκης / Χιρμπάκης
3508:00Λίτος / ΧατζηδαμιανούvsΠάσιουρας / Μαζοκοπάκης
4108:40Γεωργακόπουλος / ΒρεττόςvsΧρυσουλάκης / Τζαγκαρακης
5308:40Βλαχάκης / ΔρακάκηςvsΤσιρογιάννης / Κουφός
6508:40Τσουρουφλής / ΠαρδαλάκηςvsΝικολουδάκης / Ντουσάκης
7109:20Αυλωνίτης / ΚαδιγιαννάκηςvsΔρυμαλίτης / Σαμπρής
8309:20Βάνδουλας / ΑναστασάκηςvsΜπατάκης / Βαρίκος
9110:40Νικητής αγώνα Νο1vsΝικητής αγώνα Νο2
10310:40Ηττημένος αγώνα Νο1vsΗττημένος αγώνα Νο2
11111:20Νικητής αγώνα Νο3vsΝικητής αγώνα Νο4
12311:20Ηττημένος αγώνα Νο3vsΗττημένος αγώνα Νο4
13511:20Νικητής αγώνα Νο5vsΝικητής αγώνα Νο6
14112:00Ηττημένος αγώνα Νο5vsΗττημένος αγώνα Νο6
15312:00Νικητής αγώνα Νο7vsΝικητής αγώνα Νο8
16512:00Ηττημένος αγώνα Νο7vsΗττημένος αγώνα Νο8
17113:20Ηττημένος αγώνα Νο9vsΝικητής αγώνα Νο16
18313:20Ηττημένος αγώνα Νο11vsΝικητής αγώνα Νο14
19513:20Ηττημένος αγώνα Νο13vsΝικητής αγώνα Νο12
20114:00Ηττημένος αγώνα Νο15vsΝικητής αγώνα Νο10
21114:40Νικητής αγώνα Νο9vsΝικητής αγώνα Νο19
22314:40Νικητής αγώνα Νο11vsΝικητής αγώνα Νο20
23514:40Νικητής αγώνα Νο13vsΝικητής αγώνα Νο17
24515:20Νικητής αγώνα Νο15vsΝικητής αγώνα Νο18
25316:00Νικητής αγώνα Νο21vsΝικητής αγώνα Νο24
26516:00Νικητής αγώνα Νο22vsΝικητής αγώνα Νο23
27116:40Νικητής αγώνα Νο25vsΝικητής αγώνα Νο26

Πρόγραμμα Αγώνων Gold Γυναικών

Α/ΑΓήπεδοΏραΟμάδα Α Ομάδα Β
1209:20Αντιμισίαρη / ΡηγάκουvsΚτιστάκη / Κρασουδάκη
2409:20Βλαχάκη / ΒασιλείουvsΚούβαρη / Λουπάση
3210:00Ξιαρχογιαννοπούλου / ΧριστοδουλάκηvsΒογιατζάκη / Παπαδάκη
4410:00Τζολάκη / ΒουρδουμπάκηvsΞυδια / Πολυκανδριώτου
5212:00Νικητής αγώνα Νο1vsΝικητής αγώνα Νο2
6412:00Ηττημένος αγώνα Νο1vsΗττημένος αγώνα Νο2
7212:40Νικητής αγώνα Νο3vsΝικητής αγώνα Νο4
8412:40Ηττημένος αγώνα Νο3vsΗττημένος αγώνα Νο4
9214:00Ηττημένος αγώνα Νο7vsΝικητής αγώνα Νο6
10414:00Ηττημένος αγώνα Νο5vsΝικητής αγώνα Νο8
11215:20Νικητής αγώνα Νο5vsΝικητής αγώνα Νο9
12415:20Νικητής αγώνα Νο7vsΝικητής αγώνα Νο10
13216:40Νικητής αγώνα Νο11vsΝικητής αγώνα Νο12

Πρόγραμμα Αγώνων Silver Αντρών

Α/ΑΓήπεδοΏραΟμάδα Α Ομάδα Β
1509:20Τάπος / ΚοτρωνάκηςvsΤσουβαλάκης / Μαυράκης
2110:00Μαντζουκίδης / ΦραγκιουδάκηςvsΓκαντζιος / Μητρογίαννης
3310:00Κοροβέσης / ΜαρινάκηςvsΣπανουδάκης / Παπαγγελής
4510:00Σταυρουλάκης / ΣεργάκηςvsΧαρισσάκης / Πέτκος
5510:40Νικητής αγώνα Νο1vsΝικητής αγώνα Νο2
6112:40Ηττημένος αγώνα Νο1vsΗττημένος αγώνα Νο2
7312:40Νικητής αγώνα Νο3vsΝικητής αγώνα Νο4
8512:40Ηττημένος αγώνα Νο3vsΗττημένος αγώνα Νο4
9314:00Ηττημένος αγώνα Νο7vsΝικητής αγώνα Νο6
10514:00Ηττημένος αγώνα Νο5vsΝικητής αγώνα Νο8
11115:20Νικητής αγώνα Νο5vsΝικητής αγώνα Νο9
12315:20Νικητής αγώνα Νο7vsΝικητής αγώνα Νο10
13116:00Νικητής αγώνα Νο11vsΝικητής αγώνα Νο12

Πρόγραμμα Αγώνων Silver Γυναικών

Α/ΑΓήπεδοΏραΟμάδα Α Ομάδα Β
1208:00Ποντικάκη / ΠαινεσάκηvsΚολτσάκη /Χαραλαμπάκη
2408:00Κοκκίνη / ΣκριβιλιωτάκηvsΚανουπάκη / Βογιατζάκη
3208:40Ψυλλάκη / ΒαρσάμηvsΦιωτάκη / Κωνσταντουδάκη
4408:40Σκαλιδάκη / ΡοβιθάκηvsΜουτσάκη / Φραγκιουδάκη
5210:40Νικητής αγώνα Νο1vsΝικητής αγώνα Νο2
6410:40Ηττημένος αγώνα Νο1vsΗττημένος αγώνα Νο2
7211:20Νικητής αγώνα Νο3vsΝικητής αγώνα Νο4
8411:20Ηττημένος αγώνα Νο3vsΗττημένος αγώνα Νο4
9213:20Ηττημένος αγώνα Νο7vsΝικητής αγώνα Νο6
10413:20Ηττημένος αγώνα Νο5vsΝικητής αγώνα Νο8
11214:40Νικητής αγώνα Νο5vsΝικητής αγώνα Νο9
12414:40Νικητής αγώνα Νο7vsΝικητής αγώνα Νο10
13216:00Νικητής αγώνα Νο11vsΝικητής αγώνα Νο12

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...

Αφήστε σχόλιο

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.