Φινάλε και στο Full Moon Tournament 2022

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το Full moon 2022 mix tournament από τον Αθλητικό σύλλογο μπιτς βόλεϊ Χανίων το νυκτερινό μικτό τουρνουά κάτω από το φεγγάρι της πανσελήνου.
Με 80 ομάδες που ξεκίνησαν τους αγώνες τους στις 4.30 το απόγευμα του Σαββάτου και λήξη των αγώνων στις 5πμ με τους τελικούς των δύο κατηγοριών Silver και Gold.
Όλοι οι παρευρισκόμενοι, συμμετέχοντες και θεατές έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό μετατρέποντας την βραδιά σε ένα ατελείωτο πάρτι.

Οι τελικοί νικητές στην κατηγορία gold ήταν το ζευγάρι από το Ηράκλειο Αντιολ Κόλα(από τους κορυφαίους Έλληνες αθλητές στο μπιτς βόλεϊ) Φωτεινή Σκουταρα που επικράτησαν με 2-0 του χανιώτικη δίδυμου Άσπα Ρηγακου Βλαχάκη Μανολη.
Στην κατηγορία Σίλβερ επικράτησαν οι Μαραγκάκης Γαρυφαλη με 2-0 επί του ζευγαριού Ράικου Μπεκιάρης.

Ο σύλλογος θέλει ευχαριστήσει θερμά όλους που συμμετείχαν σε αυτή την βραδιά από οποιοδήποτε πόστο