Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε το 4ο Winter Circuit Tournament 2022-2023

Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε το 4ο Winter Circuit Tournament 2022-2023, αφήνοντας πίσω του εντυπωσιακές στιγμές και ευχάριστες αναμνήσεις, σε ένα τουρνουά με 100 αγωνές με συνολικά 48 ομάδες στους Άνδρες και στις Γυναίκες, με ομάδες από όλη την Κρήτη και την Αθήνα , που έδωσαν δυναμικό παρών.

Το αγωνιστικό επίπεδο των αγώνων ήταν υψηλό, με όλες τις ομάδες να προσφέρουν πλούσιο θέαμα,σε δύσκολες συνθήκες.
Οι ημιτελικοί και οι τελικοί ανδρών και γυναικών, ήταν εντυπωσιακοί, κρατώντας συνεχώς το ενδιαφέρον των θεατών, που γέμισαν τις κερκίδες στο γήπεδο.

Στους άνδρες στην Golden κατηγορία το χρυσό μετάλλιο κατέκτησε η ομάδα των Χριστοδουλάκη Χρήστο / Λίτο Μπάμπη που κέρδισαν σε έναν συναρπαστικό τελικό τους Αναστασάκη Δημήτρη / Βανδουλάκη Ανδρεά με 2-0 σετ .

Στον τελικό γυναικών Golden κατηγορία το χρυσό μετάλλιο κατέκτησε η ομάδα των Αντιμισίαρη Μαίρη / Ρηγάκου Ασπασία που τις Πρωιμάκη Αντιγόνη / Γκουγκουλή Κωνσταντίνα με 2-0 σετ.

Στους άνδρες στην Silver κατηγορία το χρυσό μετάλλιο κατέκτησε η ομάδα των Κοροβέσης / Μαρινάκης απο το Ρέθυμνο που κέρδισαν στο τελικό τους Τάπος / Σαρρής με 2-0 σετ.

Kαι στον τελικό γυναικών Silver κατηγορία το χρυσό μετάλλιο κατέκτησαν τα κορίτσια Καβάζη / Μανουσάκη που κέρδισαν στο τελικό τις Βαρσάμη / Ψιλλάκη με 2-0 σετ.

Ο Σύλλογος θα ήθελε να ευχαριστήσει όλους όσουν βοήθησαν, για αυτήν την μεγάλη διοργάνωση τους αθλητές και αθλητριες αλλα και κυρίως τους χορηγούς μας που μας στηρίζουν σε καθε τουρνουά :