Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Πρόβλεψη Καιρού

SYNKA Beach Volley Tournament – Αποτελέσματα

ΚανονισμοίΑρχικές ΛίστεςΑποτελέσματαΚατάταξη – Φωτογραφίες


Mens Gold

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Λαμπρινός Ευάγγελος / Παπαδάκης ΓρηγόρηςvsΚόλα Αντιόλ / Βιδάκης Εμμανουήλ0-211-21, 20-22
2Κόλα Αντιόλ / Βιδάκης ΕμμανουήλvsΜόσχος Μάνος / Γιαννόπουλος Δημήτρης2-121-14, 16-21, 16-14
3Μόσχος Μάνος / Γιαννόπουλος ΔημήτρηςvsΛαμπρινός Ευάγγελος / Παπαδάκης Γρηγόρης2-021-19, 21-15
4Χατζηδαμιανού Δαμιανός / Μονιάκης ΓιώργοςvsΡοδολάκης Ορέστης / Μπεμπλιδάκης Θρασύβουλος2-021-8, 21-15
5Αναστασάκης Δημήτρης / Παπαγεωργίου ΘοδωρήςvsΧατζηδαμιανού Δαμιανός / Μονιάκης Γιώργος1-221-18, 12-21, 8-15
6Ροδολάκης Ορέστης / Μπεμπλιδάκης ΘρασύβουλοςvsΑναστασάκης Δημήτρης / Παπαγεωργίου Θοδωρής2-021-28, 21-15
7Τζιλιβάκης Αντώνης / Χατζηδημητρίου ΔημήτρηςvsΚαρπουζάς Γιάννης / Ψαρουδάκης Δημήτρης2-021-17, 21-14
8Καρπουζάς Γιάννης / Ψαρουδάκης ΔημήτρηςvsΠαπουδάκης Αργύρης / Παρδαλάκης Γιάννης0-215-21, 18-21
9Παπουδάκης Αργύρης / Παρδαλάκης ΓιάννηςvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Χατζηδημητρίου Δημήτρης0-219-21, 14-21
10Μαρινάκης Νίκος / Λέκκας ΧρήστοςvsΜπενιουδάκης Κώστας / Κυριακάκης Κάρολος2-021-17, 21-14
11Μουντράκης Γιώργος / Μπελενιώτης ΗλίαςvsΜαρινάκης Νίκος / Λέκκας Χρήστος2-021-15, 21-15
12Μπενιουδάκης Κώστας / Κυριακάκης ΚάρολοςvsΜουντράκης Γιώργος / Μπελενιώτης Ηλίας0-212-21, 7-21
13Ελευθεράκης Στέλιος / Πασιούρας ΦώτηςvsΤάπος Άγγελος / Πάτερος Γιάννης1-221-18, 6-21, 9-15
14Κουκάκης Δημήτρης / Μουτάφης ΓεώργιοςvsΕλευθεράκης Στέλιος / Πασιούρας Φώτης0-215-21, 15-21
15Τάπος Άγγελος / Πάτερος ΓιάννηςvsΚουκάκης Δημήτρης / Μουτάφης Γεώργιος2-021-14, 21-17
16Λίτος Μπάμπης / Μιχελάκης ΓιώργοςvsΜπατάκης Μανώλης / Βαρίκος Αντώνης2-021-15, 21-15
17Μπατάκης Μανώλης / Βαρίκος ΑντώνηςvsLyo Peter / Lemming Steffen0-216-21, 15-21
18Λίτος Μπάμπης / Μιχελάκης ΓιώργοςvsLyo Peter / Lemming Steffen2-015-0, 15-0
19Τσιάκαλος Παντελής / Ντοκάκης ΜάνοςvsΔρανδάκης Αλέξανδρος / Γρηγοράκης Γιάννης1-217-21, 21-14, 12-15
20Δρανδάκης Αλέξανδρος / Γρηγοράκης ΓιάννηςvsBisgaard Soren / Barkler Jes1-221-17, 8-21, 12-15
21Τσιάκαλος Παντελής / Ντοκάκης ΜάνοςvsBisgaard Soren / Barkler Jes0-217-21, 19-21
22Βανδουλάκης Αντρέας / Μποτζολάκης ΜανούσοςvsHeinola Jukka / Κουτρουμπάκης Μανώλης0-216-21, 15-21
23Heinola Jukka / Κουτρουμπάκης ΜανώληςvsArsenije Mutapcija / Lyo Thomas0-26-21, 15-21
24Βανδουλάκης Αντρέας / Μποτζολάκης ΜανούσοςvsArsenije Mutapcija / Lyo Thomas0-215-21, 14-21
Προκριματικά
25Κόλα Αντιόλ / Βιδάκης ΕμμανουήλvsHeinola Jukka / Κουτρουμπάκης Μανώλης2-021-12, 21-14
26Χατζηδαμιανού Δαμιανός / Μονιάκης ΓιώργοςvsΔρανδάκης Αλέξανδρος / Γρηγοράκης Γιάννης2-021-14, 21-15
27Τζιλιβάκης Αντώνης / Χατζηδημητρίου ΔημήτρηςvsLyo Peter / Lemming Steffen2-021-12, 21-17
28Μουντράκης Γιώργος / Μπελενιώτης ΗλίαςvsΕλευθεράκης Στέλιος / Πασιούρας Φώτης2-021-11, 21-10
29Τάπος Άγγελος / Πάτερος ΓιάννηςvsΜαρινάκης Νίκος / Λέκκας Χρήστος1-221-14, 16-21, 10-15
30Λίτος Μπάμπης / Μιχελάκης ΓιώργοςvsΠαπουδάκης Αργύρης / Παρδαλάκης Γιάννης2-021-17, 21-16
31Bisgaard Soren / Barkler JesvsΡοδολάκης Ορέστης / Μπεμπλιδάκης Θρασύβουλος2-021-18, 21-17
32Arsenije Mutapcija / Lyo ThomasvsΜόσχος Μάνος / Γιαννόπουλος Δημήτρης2-117-21, 21-16, 15-11
Προημιτελικοί
33Κόλα Αντιόλ / Βιδάκης ΕμμανουήλvsArsenije Mutapcija / Lyo Thomas2-021-17, 21-18
34Χατζηδαμιανού Δαμιανός / Μονιάκης ΓιώργοςvsBisgaard Soren / Barkler Jes2-021-17, 21-11
35Τζιλιβάκης Αντώνης / Χατζηδημητρίου ΔημήτρηςvsΛίτος Μπάμπης / Μιχελάκης Γιώργος0-26-21, 15-21
36Μουντράκης Γιώργος / Μπελενιώτης ΗλίαςvsΜαρινάκης Νίκος / Λέκκας Χρήστος2-021-8, 21-7
Ημιτελικοί
37Κόλα Αντιόλ / Βιδάκης ΕμμανουήλvsΜουντράκης Γιώργος / Μπελενιώτης Ηλίας2-021-18, 21-14
38Χατζηδαμιανού Δαμιανός / Μονιάκης ΓιώργοςvsΛίτος Μπάμπης / Μιχελάκης Γιώργος1-223-21, 15-21, 8-15
Τελικός
39Κόλα Αντιόλ / Βιδάκης ΕμμανουήλvsΛίτος Μπάμπης / Μιχελάκης Γιώργος0-210-21, 12-21

Womens Gold

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Πιπεράκη Μαριάντα / Μιχαήλ ΤέρψηvsBisgaard Sofia / Windeleff Clara0-218-21, 16-21
2Bisgaard Sofia / Windeleff ClaravsΝτουσάκη Ζωή / Μαρινάκη Ιφιγένεια2-114-21, 21-15, 15-5
3Ντουσάκη Ζωή / Μαρινάκη ΙφιγένειαvsΠιπεράκη Μαριάντα / Μιχαήλ Τέρψη0-29-21, 11-21
4Πατεράκη Μαρία / Κορακοβούνη ΚέλλυvsΑποστολάκη Σοφία / Μυγδάλη Εύη2-021-16, 21-19
5Jane D / Windeleff DorthevsΠατεράκη Μαρία / Κορακοβούνη Κέλλυ2-119-21, 24-22, 15-7
6Αποστολάκη Σοφία / Μυγδάλη ΕύηvsJane D / Windeleff Dorthe0-213-21, 17-21
7Παπαδάκη Αθηνά / Αγιουτάντη ΡόζαvsBarkler Eva / Brinck Marieke0-212-21, 17-21
8Barkler Eva / Brinck MariekevsΓενειατάκη Ελισάβετ / Πλουμή Όλια2-021-16, 21-10
9Γενειατάκη Ελισάβετ / Πλουμή ΌλιαvsΠαπαδάκη Αθηνά / Αγιουτάντη Ρόζα2-121-23, 21-11, 15-10
10Λειβαδιτάκη Ελένη / Σημαντηράκη ΞένιαvsFabjan Erika / Fabjan Katarina0-212-21, 18-21
11Φαζάκη Ειρήνη / Τσιναρίδου ΈφηvsΛειβαδιτάκη Ελένη / Σημαντηράκη Ξένια0-29-21, 12-21
12Fabjan Erika / Fabjan KatarinavsΦαζάκη Ειρήνη / Τσιναρίδου Έφη2-021-12, 21-13
13Αντιμισιάρη Μαίρη / Βάρλα ΠηνελόπηvsΒογιατζάκη Ανθή / Μπορμπαντωνάκη Μαριάννα2-021-11, 21-6
14Barkler Freja / Andresen LauravsΑντιμισιάρη Μαίρη / Βάρλα Πηνελόπη0-216-21, 11-21
15Βογιατζάκη Ανθή / Μπορμπαντωνάκη ΜαριάνναvsBarkler Freja / Andresen Laura2-121-13, 14-21, 17-15
16Κολτσάκη Τέτα / Τζάθα ΞανθίππηvsΤζολάκη Χαρά / Πεντάρη Κατερίνα1-221-13, 19-21, 13-15
17Τζολάκη Χαρά / Πεντάρη ΚατερίναvsKaja / Nika0-216-21, 12-21
18Κολτσάκη Τέτα / Τζάθα ΞανθίππηvsKaja / Nika0-213-21, 10-21
19Πρωιμάκη Αντιγόνη / Τσιφτσιάν ΑρχοντίαvsΓκέκα Πανδώρα / Μουτσάκη Αντιγόνη2-023-21, 21-19
20Γκέκα Πανδώρα / Μουτσάκη ΑντιγόνηvsLachenmeier Anna Kajsa / Joensen Maja2-021-14, 21-11
21Πρωιμάκη Αντιγόνη / Τσιφτσιάν ΑρχοντίαvsLachenmeier Anna Kajsa / Joensen Maja2-021-13, 21-15
Προκριματικά
22Barkler Eva / Brinck MariekevsΒογιατζάκη Ανθή / Μπορμπαντωνάκη Μαριάννα2-118-21, 21-15, 15-12
23Fabjan Erika / Fabjan KatarinavsΤζολάκη Χαρά / Πεντάρη Κατερίνα2-021-8, 21-12
24Πρωιμάκη Αντιγόνη / Τσιφτσιάν ΑρχοντίαvsΓενειατάκη Ελισάβετ / Πλουμή Όλια2-021-8, 21-16
25Jane D / Windeleff DorthevsΛειβαδιτάκη Ελένη / Σημαντηράκη Ξένια0-25-21, 10-21
26Bisgaard Sofia / Windeleff ClaravsΓκέκα Πανδώρα / Μουτσάκη Αντιγόνη2-121-17, 18-21, 16-14
27Πατεράκη Μαρία / Κορακοβούνη ΚέλλυvsΠιπεράκη Μαριάντα / Μιχαήλ Τέρψη2-113-21, 21-19, 15-9
Προημιτελικοί
28Αντιμισιάρη Μαίρη / Βάρλα ΠηνελόπηvsΠατεράκη Μαρία / Κορακοβούνη Κέλλυ0-210-21, 19-21
29Kaja / NikavsBisgaard Sofia / Windeleff Clara1-221-18, 12-21, 12-15
30Barkler Eva / Brinck MariekevsΛειβαδιτάκη Ελένη / Σημαντηράκη Ξένια0-217-21, 17-21
31Fabjan Erika / Fabjan KatarinavsΠρωιμάκη Αντιγόνη / Τσιφτσιάν Αρχοντία2-021-13, 21-11
Ημιτελικοί
35Πατεράκη Μαρία / Κορακοβούνη ΚέλλυvsFabjan Erika / Fabjan Katarina0-215-21, 21-23
36Bisgaard Sofia / Windeleff ClaravsΛειβαδιτάκη Ελένη / Σημαντηράκη Ξένια2-021-15, 21-15
Τελικός
37Fabjan Erika / Fabjan KatarinavsBisgaard Sofia / Windeleff Clara0-220-22, 19-21

Mens Silver

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Μαρινακης Θωμάς / Χαριτάκης ΝίκοςvsThrane Sof / Prins Arjen1-215-13, 6-15, 9-11
2Thrane Sof / Prins ArjenvsΚοκκινάκης Πέτρος / Μπλαζάκης Κων/νος2-015-6, 15-9
3Κοκκινάκης Πέτρος / Μπλαζάκης Κων/νοςvsΜαρινακης Θωμάς / Χαριτάκης Νίκος0-210-15, 8-15
4Χειλαδάκης Κώστας / Ζουριδάκης ΣτέφανοςvsΚαρτάκης Παναγιώτης / Χατζησταύρος Βασίλης0-28-15, 14-16
5Δρανδάκης Μάρκος / Μπουρμπάκης ΜιχάληςvsΧειλαδάκης Κώστας / Ζουριδάκης Στέφανος0-211-15, 14-16
6Καρτάκης Παναγιώτης / Χατζησταύρος ΒασίληςvsΔρανδάκης Μάρκος / Μπουρμπάκης Μιχάλης2-018-16, 15-6
7Ντουσάκης Μιχάλης / Ντουσάκης ΓιάννηςvsΚώτσιου Φάνης / Κολοκοτρώνης Σήφης2-016-14, 15-4
8Κώτσιου Φάνης / Κολοκοτρώνης ΣήφηςvsΠετρουλάκης Θανάσης / Νταουντάκης Μανόλης1-211-15, 15-11, 2-11
9Πετρουλάκης Θανάσης / Νταουντάκης ΜανόληςvsΝτουσάκης Μιχάλης / Ντουσάκης Γιάννης1-27-15, 15-9, 9-11
10Φραγκιουδάκης Γιώργος / Ντουντουλάκης ΜιλτιάδηςvsΠαντελάκης Αντώνης / Αλεξάκης Σταύρος1-26-15, 17-15, 6-11
11Βαραρεάν Κώστας / Ίτσιος ΜάνοςvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Ντουντουλάκης Μιλτιάδης2-118-16, 11-15, 11-4
12Παντελάκης Αντώνης / Αλεξάκης ΣταύροςvsΒαραρεάν Κώστας / Ίτσιος Μάνος2-015-7, 15-10
Προημιτελικοί
13Thrane Sof / Prins ArjenvsΒαραρεάν Κώστας / Ίτσιος Μάνος1-221-12, 20-22, 0-15
14Καρτάκης Παναγιώτης / Χατζησταύρος ΒασίληςvsΠετρουλάκης Θανάσης / Νταουντάκης Μανόλης2-021-0, 21-0
15Ντουσάκης Μιχάλης / Ντουσάκης ΓιάννηςvsΧειλαδάκης Κώστας / Ζουριδάκης Στέφανος0-211-21, 18-21
16Παντελάκης Αντώνης / Αλεξάκης ΣταύροςvsΜαρινακης Θωμάς / Χαριτάκης Νίκος2-021-13, 21-11
Ημιτελικοί
17Βαραρεάν Κώστας / Ίτσιος ΜάνοςvsΠαντελάκης Αντώνης / Αλεξάκης Σταύρος0-215-21, 13-21
18Καρτάκης Παναγιώτης / Χατζησταύρος ΒασίληςvsΧειλαδάκης Κώστας / Ζουριδάκης Στέφανος0-226-28, 19-21
Τελικός
19Παντελάκης Αντώνης / Αλεξάκης ΣταύροςvsΧειλαδάκης Κώστας / Ζουριδάκης Στέφανος2-021-15, 21-16

Womens Silver

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Κορακοβούνη Βικτωρία / Κουλάκη ΧρύσαvsΜουτάφη Στέλλα / Ραζή Θεοδώρα1-215-11, 13-15, 7-11
2Μουτάφη Στέλλα / Ραζή ΘεοδώραvsΚτιστάκη Τζωρτζίνα / Γεωργακοπούλου Φωτεινή2-015-10, 15-11
3Κτιστάκη Τζωρτζίνα / Γεωργακοπούλου ΦωτεινήvsΚορακοβούνη Βικτωρία / Κουλάκη Χρύσα0-214-16, 8-15
4Σκριβιλιωτάκη Μαριάννα / Σφακιανάκη ΕλευθερίαvsΑποστολάκη Ελένη / Γεωργιακάκη Ισμήνη2-015-12, 15-12
5Prins Gitte / Schmidt TrinevsΣκριβιλιωτάκη Μαριάννα / Σφακιανάκη Ελευθερία2-115-12, 9-15, 7-11
6Αποστολάκη Ελένη / Γεωργιακάκη ΙσμήνηvsPrins Gitte / Schmidt Trine0-27-15, 10-15
7Μανιά Στέλλα / Χατζηδάκη ΡέναvsLachenmeier Grith / Brinck Kathrine2-015-13, 15-6
8Lachenmeier Grith / Brinck KathrinevsΒακαλίδη Δέσποινα / Πάντζα Γκεράλντα2-015-13, 15-3
9Βακαλίδη Δέσποινα / Πάντζα ΓκεράλνταvsΜανιά Στέλλα / Χατζηδάκη Ρένα0-212-15, 13-15
10Στάφα Λέντι / Λουπάση ΤόνιαvsΓεντεκάκη Ελίνα / Πατσουμαδάκη Χριστίνα2-015-11, 15-5
11Κουμιωτάκη Άσπα / Πάντα ΆνναvsΣτάφα Λέντι / Λουπάση Τόνια0-28-15, 8-15
12Γεντεκάκη Ελίνα / Πατσουμαδάκη ΧριστίναvsΚουμιωτάκη Άσπα / Πάντα Άννα0-211-15, 12-15
Προημιτελικοί
13Μουτάφη Στέλλα / Ραζή ΘεοδώραvsΚουμιωτάκη Άσπα / Πάντα Άννα2-021-13, 21-11
14Prins Gitte / Schmidt TrinevsLachenmeier Grith / Brinck Kathrine0-218-21, 18-21
15Μανιά Στέλλα / Χατζηδάκη ΡέναvsΣκριβιλιωτάκη Μαριάννα / Σφακιανάκη Ελευθερία2-111-21, 21-17, 15-10
16Στάφα Λέντι / Λουπάση ΤόνιαvsΚορακοβούνη Βικτωρία / Κουλάκη Χρύσα0-29-21, 18-21
Ημιτελικοί
17Μουτάφη Στέλλα / Ραζή ΘεοδώραvsΚορακοβούνη Βικτωρία / Κουλάκη Χρύσα0-215-21, 17-21
18Lachenmeier Grith / Brinck KathrinevsΜανιά Στέλλα / Χατζηδάκη Ρένα2-021-9, 21-17
Τελικός
19Κορακοβούνη Βικτωρία / Κουλάκη ΧρύσαvsLachenmeier Grith / Brinck Kathrine0-220-22, 19-21

Χορηγοί

sunrise_hotel_sm

mixelakis

adv

Χορηγοί Επικοινωνίας



Υποστηρικτές





sun_stopper_sm