Α.Σ. Beach Volleyball Νέας Κυδωνίας Χανίων Ιστολόγιο
Ανέβηκε το φωτογραφικό υλικό από το Παγκρήτιο Τουρνουά “Nίκος Κατούφας” & από το Juniors Regional Final K17 που διεξάχθηκε το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε στις εγκαταστάσεις του συλλόγου μας. Μπορείτε να το δείτε μέσω...
Πλούσιο θέαμα χάρησαν απλόχερα οι συμμετέχοντες στο 2ο Παγκρήτιο τουρνουά “Νίκος Κατούφας” παρά τις υψηλές θερμοκρασίες οι οποίες δυσκόλεψαν αρκετά τις προσπάθειες των αθλητών και αθλητριών. Μετά από ένα μαραθώνιο αγώνων από το απόγευμα...
Με το καλύτερο τρόπο ολοκληρώθηκε χτες η τελική φάση του Παγκρήτιου Πρωταθλήματος Juniors Regional K17, με το ζευγάρι του συλλόγου Χαρισσάκη και Φραγκιουδάκη να σημειώνει το τρία στα τρία καθώς κέρδισε και τα τρία...
Το ζευγάρι που εκπρωσοπεί τον σύλλογο μας στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα, o Αντιόλ Κόλα και Βαγγέλης Σιδέρης, έγραψαν ιστορία στο κατάμεστο γήπεδο της πλατείας Συντάγματος καθώς επικράτησαν στον τελικό του Athens Finals με 2-1 των...
Ολοκληρώθηκαν τα προημιτελικά σε γυναίκες και άντρες και σε λίγη ώρα ξεκινούν οι ημιτελικοί. Στον πρώτο προημιτελικό των γυναικών η Καρουζάκη Πελαγία και η Ρουμπάκη Αγάπη επικράτησαν των Κανουπάκη Ναταλία / Κουτουλάκη Ραφαέλα με...
Ζωντναά η ροή των αγώνων για την τελική φάση του Κ17 Juniors Regional από το γήπεδο Νο2
Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείται να δείτε το πρόγρμμα των αγώνων του Σαββάτου. Οι αγώνες των αντρών αλλά και των γυναικών θα ξεκινήσουν στις 10:00 το πρωί. Παρακαλούνται όλες οι ομάδες να βρίσκονται τουλάχιστον μισή...
Με 30 ομάδες αντρών και 25 γυναικών να έχουν δηλώσει συμμετοχή, ξεκινάει αύριο η προκριματική φάση του 2ου Παγκρήτιου Τουρνουά “Νίκος Κατούφας”. Η τεχνική σύσκεψη των προκριματικών θα γίνει στις 17:30 και οι αγώνες...
Μέχρι και σήμερα, 17 Ιουλίου, στις 21:00, μπορείται να δηλώσετε συμμετοχή στο 2ο παγκρήτιο τουρνουά “Νίκος Κατούφας” μέσω της ηλεκτρονικής φόρμας που μπορείται να βρείτε εδώ.
Παράλληλα με το τουρνουά Κατούφας θα διεξαχθεί και η τελική φάση του Παγκρήτιου τουρνουά Juniors Reginal K17. Το Σάββατο 20 Ιουλίου θα διεξαχθεί το τουρνουά Κ17 των αγοριών. Η τεχνική σύσκεψη θα γίνει στις...
Πλούσια ήταν η δράση των ομάδων του συλλόγου και αυτό το Σαββατοκύριακο σε Αθήνα και Κρήτη με τελικό απολογισμό μία πρώτη και μία δεύτερη θέση αλλά και αρκετές καλές εμφανίσεις από τις υπόλοιπες ομάδες...