Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Χάρτης

Πρόβλεψη καιρού

Chania
15°
broken clouds
Υγρασία: 77%
Άνεμος: 4m/s Δ
Ανώτερη 15 • Κατώτερη 13
10°
ΤΡ
6°
ΤΕ
9°
ΠΕ
Weather from OpenWeatherMap

2nd Beach Cup 2017-2018 – Αποτελέσματα

Πληροφορίες | Αρχικές Λίστες | Αποτελέσματα | Κατάταξη | Φωτογραφίες

Αποτελέσματα TWO STAR Αντρών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Σταυρουλάκης Αλέξης / Δασενάκης ΓιώργοςvsΛαμπρινός Βαγγέλης / Παπαδάκης Γρηγόρης2-113-15, 15-13, 11-8
2Λαμπρινός Βαγγέλης / Παπαδάκης ΓρηγόρηςvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Ντουσάκης Γιάννης2-015-12, 15-6
3Φραγκιουδάκης Γιώργος / Ντουσάκης ΓιάννηςvsΣταυρουλάκης Αλέξης / Δασενάκης Γιώργος0-23-15, 4-15
4Τσιάκαλος Παντελής / Μανουσέλης ΧρήστοςvsΚανδανολέων Μαθιός / Βαλαδάκης Μάνθος2-015-5, 15-13
5Λέκκας Χρήστος / Κολιάμπας ΑχιλλέαςvsΤσιάκαλος Παντελής / Μανουσέλης Χρήστος2-110-15, 15-13, 11-8
6Κανδανολέων Μαθιός / Βαλαδάκης ΜάνθοςvsΛέκκας Χρήστος / Κολιάμπας Αχιλλέας0-212-15, 8-15
7Τζιλιβάκης Αντώνης / Αλεξιάδης ΣέργιοςvsΜεταξάς Μάνος / Μαραγκουδάκης Νίκος0-23-15, 10-15
8Μεταξάς Μάνος / Μαραγκουδάκης ΝίκοςvsΓρηγορίου Γιώργος / Μπεμπής Κυριάκος0-211-15, 14-16
9Γρηγορίου Γιώργος / Μπεμπής ΚυριάκοςvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Αλεξιάδης Σέργιος2-016-14, 15-11
10Χειλαδάκης Κων/νος / Βαρίκος ΑντώνηςvsΑναστασάκης Δημήτρης / Βανδουλάκης Αντρέας0-210-15, 10-15
11Θεοδωράκης Νίκος / Τζανιδάκης ΓιώργοςvsΧειλαδάκης Κων/νος / Βαρίκος Αντώνης2-115-7, 13-15, 11-9
12Αναστασάκης Δημήτρης / Βανδουλάκης ΑντρέαςvsΘεοδωράκης Νίκος / Τζανιδάκης Γιώργος2-112-15, 15-11, 11-8
Προημιτελικοί
13Γρηγορίου Γιώργος / Μπεμπής ΚυριάκοςvsΘεοδωράκης Νίκος / Τζανιδάκης Γιώργος2-115-12, 11-15, 11-9
14Σταυρουλάκης Αλέξης / Δασενάκης ΓιώργοςvsΜεταξάς Μάνος / Μαραγκουδάκης Νίκος2-015-9, 15-9
15Αναστασάκης Δημήτρης / Βανδουλάκης ΑντρέαςvsΛαμπρινός Βαγγέλης / Παπαδάκης Γρηγόρης2-115-10, 13-15, 11-7
16Λέκκας Χρήστος / Κολιάμπας ΑχιλλέαςvsΤσιάκαλος Παντελής / Μανουσέλης Χρήστος2-19-15, 15-11, 12-10
Ημιτελικοί
17Γρηγορίου Γιώργος / Μπεμπής ΚυριάκοςvsΛέκκας Χρήστος / Κολιάμπας Αχιλλέας2-020-18, 16-14
18Σταυρουλάκης Αλέξης / Δασενάκης ΓιώργοςvsΑναστασάκης Δημήτρης / Βανδουλάκης Αντρέας2-115-10, 10-15, 11-7
Τελικός
19Γρηγορίου Γιώργος / Μπεμπής ΚυριάκοςvsΣταυρουλάκης Αλέξης / Δασενάκης Γιώργος0-20-15, 0-15

Αποτελέσματα TWO STAR Γυναικών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Αγιουτάντη Ρόζα / Παπαδάκη ΑθηνάvsΜουτσάκη Αντιγόνη / Βασιλείου Αντουαλένα0-210-15, 9-15
2Μουτσάκη Αντιγόνη / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΣκριβιλιωτάκη Μαριάννα / Μαντζαβίνου Λίνα2-015-7, 15-3
3Σκριβιλιωτάκη Μαριάννα / Μαντζαβίνου ΛίναvsΑγιουτάντη Ρόζα / Παπαδάκη Αθηνά0-28-15, 6-15
4Κολτσάκη Τέτα / Τζαθά ΞανθίππηvsΓκέκα Πανδώρα / Σημαντηράκη Ξένια0-210-15, 12-15
5Ψαράκη Γεωργία / Τουλουπάκη ΡέναvsΚολτσάκη Τέτα / Τζαθά Ξανθίππη0-26-15, 13-15
6Γκέκα Πανδώρα / Σημαντηράκη ΞένιαvsΨαράκη Γεωργία / Τουλουπάκη Ρένα2-015-6, 15-11
Ημιτελικοί
7Γκέκα Πανδώρα / Σημαντηράκη ΞένιαvsΓκέκα Πανδώρα / Σημαντηράκη Ξένια2-015-11, 15-13
8Μουτσάκη Αντιγόνη / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΚολτσάκη Τέτα / Τζαθά Ξανθίππη2-015-9, 15-6
Τελικός
9Γκέκα Πανδώρα / Σημαντηράκη ΞένιαvsΜουτσάκη Αντιγόνη / Βασιλείου Αντουαλένα2-015-12, 15-11

Αποτελέσματα TWO STAR Μεικτού

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Τζιλιβάκης Αντώνης / Μαντζαβίνου ΛίναvsΝτουσάκης Μιχάλης / Τουλουπάκη Ρένα2-015-13, 15-7
2Ντουσάκης Μιχάλης / Τουλουπάκη ΡέναvsΦωτιάδης Άγγελος / Σφακιανάκη Ελευθερία0-213-15, 13-15
3Φωτιάδης Άγγελος / Σφακιανάκη ΕλευθερίαvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Μαντζαβίνου Λίνα0-212-15, 11-15
4Γαβριήλ Σάκης / Τσαφαράκη ΒάσωvsΔασενάκης Γιώργος / Αγιουτάντη Ρόζα0-23-15, 3-15
5Λέκκας Χρήστος / Γκέκα ΠανδώραvsΓαβριήλ Σάκης / Τσαφαράκη Βάσω2-015-2, 15-7
6Δασενάκης Γιώργος / Αγιουτάντη ΡόζαvsΛέκκας Χρήστος / Γκέκα Πανδώρα2-015-10, 15-8
7Παπαδάκης Γρηγόρης / Γεωργακάκη ΙσμήνηvsΑναστασάκης Δημήτρης / Βλαχάκη Μαρία0-28-15, 10-15
8Αναστασάκης Δημήτρης / Βλαχάκη ΜαρίαvsΞουρής Αργύρης / Ψαράκη Γεωργία2-015-10, 15-7
9Ξουρής Αργύρης / Ψαράκη ΓεωργίαvsΠαπαδάκης Γρηγόρης / Γεωργακάκη Ισμήνη0-211-15, 13-15
Προημιτελικοί
10Τζιλιβάκης Αντώνης / Μαντζαβίνου ΛίναvsΠαπαδάκης Γρηγόρης / Γεωργακάκη Ισμήνη2-015-8, 18-16
11Λέκκας Χρήστος / Γκέκα ΠανδώραvsΦωτιάδης Άγγελος / Σφακιανάκη Ελευθερία2-015-5, 15-12
Ημιτελικοί
12Δασενάκης Γιώργος / Αγιουτάντη ΡόζαvsΛέκκας Χρήστος / Γκέκα Πανδώρα1-211-15, 17-15, 11-13
13Αναστασάκης Δημήτρης / Βλαχάκη ΜαρίαvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Μαντζαβίνου Λίνα0-211-15, 7-15
Τελικός
14Λέκκας Χρήστος / Γκέκα ΠανδώραvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Μαντζαβίνου Λίνα2-015-11, 15-7

Αποτελέσματα ΟΝΕ STAR Αντρών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Ντουντουλάκης Μιλτιάδης / Χατζησταύρος ΒασίληςvsΣπιταδάκης Κώστας / Σπιταδάκης Γιάννης2-021-13, 21-10
2Σπιταδάκης Κώστας / Σπιταδάκης ΓιάννηςvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Ντουσάκης Γιάννης0-216-21, 17-21
3Φραγκιουδάκης Γιώργος / Ντουσάκης ΓιάννηςvsΝτουντουλάκης Μιλτιάδης / Χατζησταύρος Βασίλης0-28-21, 16-21
Τελικός
4Ντουντουλάκης Μιλτιάδης / Χατζησταύρος ΒασίληςvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Ντουσάκης Γιάννης2-022-20, 21-15

Αποτελέσματα ΟΝΕ STAR Γυναικών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Παινεσάκη Διαμαντούλα / Βεργιτσάκη ΜαίρηvsΠαπαδάκη Άρτεμις / Ροβυθάκη Ράνια0-212-15, 6-15
2Παινεσάκη Διαμαντούλα / Βεργιτσάκη ΜαίρηvsΠαπαδάκη Άρτεμις / Ροβυθάκη Ράνια0-212-15, 6-15
3Μανιά Στέλλα / Χατζηδάκη ΡέναvsΒασιλοκονσταντάκη Ζωή / Γκένζη Ευαγγελία2-015-4, 15-4
4Γεωργακάκη Ισμήνη / Κουλίζα ΜαρίαvsΜανιά Στέλλα / Χατζηδάκη Ρένα0-28-15, 11-15
5Βασιλοκονσταντάκη Ζωή / Γκένζη ΕυαγγελίαvsΓεωργακάκη Ισμήνη / Κουλίζα Μαρία0-22-15, 7-15
Ημιτελικοί
6Παπαδάκη Άρτεμις / Ροβυθάκη ΡάνιαvsΓεωργακάκη Ισμήνη / Κουλίζα Μαρία2-015-4, 15-5
7Μανιά Στέλλα / Χατζηδάκη ΡέναvsΠαινεσάκη Διαμαντούλα / Βεργιτσάκη Μαίρη2-015-7, 15-11
Τελικός
8Παπαδάκη Άρτεμις / Ροβυθάκη ΡάνιαvsΜανιά Στέλλα / Χατζηδάκη Ρένα2-115-13, 11-15, 11-5

Αποτελέσματα ΟΝΕ STAR Μεικτού

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Χειλαδάκης Κων/νος / Παπαδάκη ΆρτεμιςvsΒαρίκος Αντώνης / Κτιστάκη Τζωρτζίνα2-115-11, 8-15, 11-9
2Βαρίκος Αντώνης / Κτιστάκη ΤζωρτζίναvsΝτουσάκης Γιάννης / Κορακοβούνη Βικτωρία2-113-15, 17-15, 11-5
3Ντουσάκης Γιάννης / Κορακοβούνη ΒικτωρίαvsΧειλαδάκης Κων/νος / Παπαδάκη Άρτεμις2-015-12, 15-12
4Μανφόρτης Φραγκίσκος / Κουλίζα ΜαρίαvsΜανιατάκης Γιάννης / Κωνσταντουδάκη Άρτεμις0-28-15, 5-15
5Καμάρης Μηνάς / Βασιλάκη ΚωσταντίναvsΜανφόρτης Φραγκίσκος / Κουλίζα Μαρία2-015-10, 15-8
6Μανιατάκης Γιάννης / Κωνσταντουδάκη ΆρτεμιςvsΚαμάρης Μηνάς / Βασιλάκη Κωσταντίνα0-213-15, 16-18
Ημιτελικοί
7Καμάρης Μηνάς / Βασιλάκη ΚωσταντίναvsΒαρίκος Αντώνης / Κτιστάκη Τζωρτζίνα2-115-10, 13-15, 11-5
8Ντουσάκης Γιάννης / Κορακοβούνη ΒικτωρίαvsΜανιατάκης Γιάννης / Κωνσταντουδάκη Άρτεμις2-015-13, 15-13
Τελικός
9Καμάρης Μηνάς / Βασιλάκη ΚωσταντίναvsΝτουσάκης Γιάννης / Κορακοβούνη Βικτωρία2-015-12, 16-14

Χορηγοί

 

 

 

 

Χορηγοί Επικοινωνίας

 

 

Υποστηρικτές