Πανδημοτικό τουρνουά Αγίων Αποστόλων – Κυρίως Ταμπλό

Πληροφορίες | Αρχική Λίστα | Αποτελέσματα | Φωτογραφίες

Κυρίως Ταμπλό Αντρών

A/AΟμάδα Α Ομάδα ΒΑποτ.
Αγώνες Ομίλων
1Λίτος / ΧατζηδαμιανούvsΚασιμάτης / Πρώιμος1-0
2Λίτος / ΧατζηδαμιανούvsΣαμπρής / Σπανουδάκης1-0
3Σαμπρής / ΣπανουδάκηςvsΚασιμάτης / Πρώιμος1-0
4Οικονομάκης / ΞηρουχάκηςvsΜπατάκης / Βεριγάκης1-0
5Γιακουμιδάκης / κανδανολέωνvsΑλεξάκης / Ανδρεαδάκης0-1
6Οικονομάκης / ΞηρουχάκηςvsΓιακουμιδάκης / κανδανολέων1-0
7Μπατάκης / ΒεριγάκηςvsΑλεξάκης / Ανδρεαδάκης0-1
8Γιακουμιδάκης / κανδανολέωνvsΜπατάκης / Βεριγάκης1-0
9Οικονομάκης / ΞηρουχάκηςvsΑλεξάκης / Ανδρεαδάκης0-1
10Γεωργακόπουλος / ΜπουρμπάκηςvsΝάκος / Τζιλιβάκης1-0
11Μανουσέλης / ΜαθιουδάκηςvsΑναστασάκης / Ξυλούρης0-1
12Γεωργακόπουλος / ΜπουρμπάκηςvsΜανουσέλης / Μαθιουδάκης1-0
13Αναστασάκης / ΞυλούρηςvsΝάκος / Τζιλιβάκης0-1
14Γεωργακόπουλος / ΜπουρμπάκηςvsΑναστασάκης / Ξυλούρης1-0
15Μανουσέλης / ΜαθιουδάκηςvsΝάκος / Τζιλιβάκης1-0
16Τζανακάκης / ΠαντελάκηςvsΤσιάκαλος / Παπαγρηγοράκης0-1
17Τσιάκαλος / ΠαπαγρηγοράκηςvsΝικάκης / Τζιλιβάκης1-0
18Νικάκης / ΤζιλιβάκηςvsΤζανακάκης / Παντελάκης1-0
Προημιτελική φάση
19Γεωργακόπουλος / ΜπουρμπάκηςvsΣαμπρής / Σπανουδάκης1-0
20Τσιάκαλος / ΠαπαγρηγοράκηςvsΟικονομάκης / Ξηρουχάκης1-0
21Αλεξάκης / ΑνδρεαδάκηςvsΝικάκης / Τζιλιβάκης1-0
22Λίτος / ΧατζηδαμιανούvsΑναστασάκης / Ξυλούρης1-0
Ημιτελική φάση
23Γεωργακόπουλος / ΜπουρμπάκηςvsΤσιάκαλος / Παπαγρηγοράκης2-0
24Λίτος / ΧατζηδαμιανούvsΑλεξάκης / Ανδρεαδάκης2-0
Τελικός
25Γεωργακόπουλος / ΜπουρμπάκηςvsΛίτος / Χατζηδαμιανού2-1

Κυρίως Ταμπλό Γυναικών

Α/ΑΟμάδα Α Ομάδα ΒΑποτ.
Αγώνες Ομίλων
1Βρανά / ΠρωϊμάκηvsΜητροπούλου / Κωνσταντινίδου1-0
2Πετράκη / ΖαχαριουδάκηvsΜαυρεδάκη / Καραγιαννάκη1-0
3Σπηλιοπούλου / ΣφιναρολάκηvsΚοκοτσάκη / Αναστασιάδη1-0
4Λίτου / ΨούνηvsΒλάχου / Μπακούση1-0
5Βρανά / ΠρωϊμάκηvsΠετράκη / Ζαχαριουδάκη0-1
6Μητροπούλου / ΚωνσταντινίδουvsΜαυρεδάκη / Καραγιαννάκη0-1
7Σπηλιοπούλου / ΣφιναρολάκηvsΛίτου / Ψούνη0-1
8Κοκοτσάκη / ΑναστασιάδηvsΒλάχου / Μπακούση0-1
9Πετράκη / ΖαχαριουδάκηvsΜητροπούλου / Κωνσταντινίδου1-0
10Βρανά / ΠρωϊμάκηvsΜαυρεδάκη / Καραγιαννάκη1-0
11Λίτου / ΨούνηvsΚοκοτσάκη / Αναστασιάδη1-0
12Σπηλιοπούλου / ΣφιναρολάκηvsΒλάχου / Μπακούση1-0
Ημιτελική φάση
13Λίτου / ΨούνηvsΒρανά / Πρωϊμάκη2-1
14Πετράκη / ΖαχαριουδάκηvsΣπηλιοπούλου / Σφιναρολάκη1-2
Τελικός
15Λίτου / ΨούνηvsΣπηλιοπούλου / Σφιναρολάκη2-0