Εγγραφή στο Ιστολόγιο

Εισάγετε το email σας για εγγραφή στην υπηρεσία αποστολής ειδοποιήσεων μέσω email για νέες δημοσιεύσεις.

Πρόγνωση καιρού

Find us on Facebook

7th BEACH CUP 2015-2016 – Αποτελέσματα

Πληροφορίες | Αρχικές Λίστες | Αποτελέσματα | Κατάταξη | Φωτογραφίες

Αποτελέσματα TWO STAR Αντρών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2Αποτέλεσμα
1Ανδρεαδάκης Μανώλης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsΚολιάμπας Αχιλλέας / Σταυρουλάκης Αλέξης2-015-12, 15-12
2Κασιμάτης Μιχάλης / Τσιχλάκης ΠαναγιώτηςvsΑλεξάκης Σταύρος / Μπατάκης Μανώλης1-215-11, 8-15,8-11
3Τάπος Άγγελος / Χειλαδάκης ΚώσταςvsΣπιταδάκης Κώστας / Τζανιδάκης Γιώργος2-015-9,15-10
4Αλεξιάδης Σέργιος / Σαμπρής ΠέτροςvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Χατζησταύρος Βασίλης0-29-15,13-15
5Αναστασάκης Δημήτρης / Μοτάκης ΠαντελήςvsΓαβριήλ Σάκης / Κόλα Αντιόλ2-015-12,15-12
6Βαρίκος Αντώνης / Ασημακόπουλος ΜάνοςvsΠαπαδάκης Γρηγόρης / Λαμπρινός Βαγγέλης0-29-15, 12-15
7Αλεξάκης Νίκος / Γεωργακόπουλος ΝεκτάριοςvsΚανδανολέων Μαθιός / Σαμαρτζής Κυριάκος2-015-8, 15-6
8Μανουσέλης Χρήστος / Jacobson JensvsΛίτος Μπάμπης / Ντερμανάκης Γιάννης0-212-15, 11-15
9Ανδρεαδάκης Μανώλης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsΑλεξάκης Σταύρος / Μπατάκης Μανώλης2-015-11,15-7
10Τάπος Άγγελος / Χειλαδάκης ΚώσταςvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Χατζησταύρος Βασίλης0-211-15,10-15
11Αναστασάκης Δημήτρης / Μοτάκης ΠαντελήςvsΠαπαδάκης Γρηγόρης / Λαμπρινός Βαγγέλης2-015-5,17-15
12Αλεξάκης Νίκος / Γεωργακόπουλος ΝεκτάριοςvsΛίτος Μπάμπης / Ντερμανάκης Γιάννης2-019-17, 15-13
13Κανδανολέων Μαθιός / Σαμαρτζής ΚυριάκοςvsΜανουσέλης Χρήστος / Jacobson Jens0-210-15, 7-15
14Γαβριήλ Σάκης / Κόλα ΑντιόλvsΒαρίκος Αντώνης / Ασημακόπουλος Μάνος2-115-5, 11-15, 11-4
15Σπιταδάκης Κώστας / Τζανιδάκης ΓιώργοςvsΑλεξιάδης Σέργιος / Σαμπρής Πέτρος2-115-10,13-15, 11-9
16Κολιάμπας Αχιλλέας / Σταυρουλάκης ΑλέξηςvsΚασιμάτης Μιχάλης / Τσιχλάκης Παναγιώτης2-015-11, 15-8
17Μανουσέλης Χρήστος / Jacobson JensvsΑλεξάκης Σταύρος / Μπατάκης Μανώλης0-213-15,12-15
18Γαβριήλ Σάκης / Κόλα ΑντιόλvsΤάπος Άγγελος / Χειλαδάκης Κώστας2-015-11, 15-11
19Σπιταδάκης Κώστας / Τζανιδάκης ΓιώργοςvsΠαπαδάκης Γρηγόρης / Λαμπρινός Βαγγέλης1-215-11,10-15, 4-11
20Κολιάμπας Αχιλλέας / Σταυρουλάκης ΑλέξηςvsΛίτος Μπάμπης / Ντερμανάκης Γιάννης0-27-15, 8-15
21Ανδρεαδάκης Μανώλης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Χατζησταύρος Βασίλης2-015-7, 15-7
22Αναστασάκης Δημήτρης / Μοτάκης ΠαντελήςvsΑλεξάκης Νίκος / Γεωργακόπουλος Νεκτάριος0-29-15, 11-15
23Αλεξάκης Σταύρος / Μπατάκης ΜανώληςvsΓαβριήλ Σάκης / Κόλα Αντιόλ1-214-16, 15-11, 5-11
24Παπαδάκης Γρηγόρης / Λαμπρινός ΒαγγέληςvsΛίτος Μπάμπης / Ντερμανάκης Γιάννης0-211-15, 6-15
25Γαβριήλ Σάκης / Κόλα ΑντιόλvsΑναστασάκης Δημήτρης / Μοτάκης Παντελής2-015-12, 15-12
26Λίτος Μπάμπης / Ντερμανάκης ΓιάννηςvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Χατζησταύρος Βασίλης2-015-6, 15-8
27Ανδρεαδάκης Μανώλης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsΓαβριήλ Σάκης / Κόλα Αντιόλ2-015-11, 15-10
28Αλεξάκης Νίκος / Γεωργακόπουλος ΝεκτάριοςvsΛίτος Μπάμπης / Ντερμανάκης Γιάννης0-28-15, 10-15
29Ανδρεαδάκης Μανώλης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsΛίτος Μπάμπης / Ντερμανάκης Γιάννης2-016-14, 15-12

Αποτελέσματα TWO STAR Γυναικών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Βασιλείου Αντουαλένα / Μαρινάκη ΙφιγένειαvsΚολτσάκη Τέτα / Νιάνιου Κων/να2-015-5, 15-4
2Κολτσάκη Τέτα / Νιάνιου Κων/ναvsΑναστασιάδου Πετρούλα / Λίτου Κατερίνα0-210-15, 7-15
3Αναστασιάδου Πετρούλα / Λίτου ΚατερίναvsΒασιλείου Αντουαλένα / Μαρινάκη Ιφιγένεια0-29-15, 4-15
4Ζαχαριουδάκη Χριστιάνα / Πεντάρη ΚατερίναvsΧαζιράκη Ελένη / Αγιουτάντη Ρόζα0-28-15, 4-15
5Πατσουμαδάκη Χριστίνα / Κουτσορινάκη ΖαμπίναvsΖαχαριουδάκη Χριστιάνα / Πεντάρη Κατερίνα0-26-15, 5-15
6Χαζιράκη Ελένη / Αγιουτάντη ΡόζαvsΠατσουμαδάκη Χριστίνα / Κουτσορινάκη Ζαμπίνα2-015-4, 15-7
7Σφιναρολάκη Ιωάννα / Καλογεράκη ΤζίναvsΒογιατζάκη Ανθή / Βουδρουμπάκη Νιόβη2-015-11, 15-10
8Βογιατζάκη Ανθή / Βουδρουμπάκη ΝιόβηvsΚαμηλάκη Αλέκα / Κουμιωτάκη Άσπα2-015-5, 15-12
9Καμηλάκη Αλέκα / Κουμιωτάκη ΆσπαvsΣφιναρολάκη Ιωάννα / Καλογεράκη Τζίνα0-28-15, 3-15
Προημιτελικοί
10Σφιναρολάκη Ιωάννα / Καλογεράκη ΤζίναvsΑναστασιάδου Πετρούλα / Λίτου Κατερίνα2-015-10, 15-11
11Βογιατζάκη Ανθή / Βουδρουμπάκη ΝιόβηvsΖαχαριουδάκη Χριστιάνα / Πεντάρη Κατερίνα2-015-20, 15-9
Ημιτελικοί
12Βασιλείου Αντουαλένα / Μαρινάκη ΙφιγένειαvsΒογιατζάκη Ανθή / Βουδρουμπάκη Νιόβη2-015-11, 16-14
13Χαζιράκη Ελένη / Αγιουτάντη ΡόζαvsΣφιναρολάκη Ιωάννα / Καλογεράκη Τζίνα2-115-11, 9-15, 11-8
Τελικός
14Βασιλείου Αντουαλένα / Μαρινάκη ΙφιγένειαvsΧαζιράκη Ελένη / Αγιουτάντη Ρόζα2-015-9, 15-8

Αποτελέσματα TWO STAR Μεικτό

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Αναστασάκης Δημήτρης / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΠαπαδάκης Γρηγόρης / Σφιναρολάκη Ιωάννα2-015-9, 15-8
2Παπαδάκης Γρηγόρης / Σφιναρολάκη ΙωάνναvsΜαρονικολάκης Βασίλης / Κολτσάκη Τέτα2-015-10, 15-3
3Μαρονικολάκης Βασίλης / Κολτσάκη ΤέταvsΑναστασάκης Δημήτρης / Βασιλείου Αντουαλένα0-25-15, 16-18
4Τσιχλάκης Παναγιώτης / Χριστοδουλάκη ΚατερίναvsΒάνδουλας Αντρέας / Βιγλάκη Κατερίνα2-117-15, 15-17, 11-8
5Γαβριήλ Σάκης / Καπετανάκη ΑντιγόνηvsΤσιχλάκης Παναγιώτης / Χριστοδουλάκη Κατερίνα2-113-15, 15-13, 11-7
6Βάνδουλας Αντρέας / Βιγλάκη ΚατερίναvsΓαβριήλ Σάκης / Καπετανάκη Αντιγόνη1-215-13, 13-15, 12-14
7Τζιλιβάκης Αντώνης / Χαζηράκη ΕλένηvsΣαμπρής Πέτρος / Βογιατζάκη Ανθή2-112-15, 15-10, 11-8
8Σαμπρής Πέτρος / Βογιατζάκη ΑνθήvsΠειρουνάκης Στράτος / Καμηλάκη Αλέκα2-015-8, 15-6
9Πειρουνάκης Στράτος / Καμηλάκη ΑλέκαvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Χαζηράκη Ελένη0-28-15, 3-15
10Πασιούρας Φώτης / Τζολάκη ΧαράvsΧειλαδάκης Κώστας / Τίτη Μαριλένα1-213-15, 15-13, 5-11
11Λαμπρινός Βαγγέλης / Μαντζαβίνου ΛίναvsΠασιούρας Φώτης / Τζολάκη Χαρά2-015-11, 15-11
12Χειλαδάκης Κώστας / Τίτη ΜαριλέναvsΛαμπρινός Βαγγέλης / Μαντζαβίνου Λίνα2-015-12, 15-11
Προημιτελικοί
13Αναστασάκης Δημήτρης / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΛαμπρινός Βαγγέλης / Μαντζαβίνου Λίνα2-015-5, 15-9
14Γαβριήλ Σάκης / Καπετανάκη ΑντιγόνηvsΣαμπρής Πέτρος / Βογιατζάκη Ανθή1-217-15, 6-15, 11-13
15Τζιλιβάκης Αντώνης / Χαζηράκη ΕλένηvsΤσιχλάκης Παναγιώτης / Χριστοδουλάκη Κατερίνα0-214-16, 9-15
16Χειλαδάκης Κώστας / Τίτη ΜαριλέναvsΠαπαδάκης Γρηγόρης / Σφιναρολάκη Ιωάννα0-213-15, 10-15
Ημιτελικοί
17Αναστασάκης Δημήτρης / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΠαπαδάκης Γρηγόρης / Σφιναρολάκη Ιωάννα2-015-7, 15-13
18Σαμπρής Πέτρος / Βογιατζάκη ΑνθήvsΤσιχλάκης Παναγιώτης / Χριστοδουλάκη Κατερίνα2-18-15, 15-8, 11-7
Τελικός
19Αναστασάκης Δημήτρης / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΣαμπρής Πέτρος / Βογιατζάκη Ανθή2-015-10, 15-7

Αποτελέσματα ΟΝΕ STAR Αντρών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Ντουσάκης Μιχάλης / Νικολουδάκης ΓιώργοςvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Βαραρεάν Κώστας1-025-17
2Φραγκιουδάκης Γιώργος / Βαραρεάν ΚώσταςvsΚοκκινάκης Πέτρος / Ντουντουλάκης Μίλτος0-116-25
3Κοκκινάκης Πέτρος / Ντουντουλάκης ΜίλτοςvsΝτουσάκης Μιχάλης / Νικολουδάκης Γιώργος0-117-25
4Ρουμπεδάκης Μιχάλης / Παντελάκης ΑντώνηςvsΕυθυμίου Γιώργος / Πειρουνάκης Στράτος1-025-15
5Ντουσάκης Γιάννης / Μαρονικολάκης ΒασίληςvsΡουμπεδάκης Μιχάλης / Παντελάκης Αντώνης0-113-25
6Ευθυμίου Γιώργος / Πειρουνάκης ΣτράτοςvsΝτουσάκης Γιάννης / Μαρονικολάκης Βασίλης0-124-26
Ημιτελικοί
7Ντουσάκης Μιχάλης / Νικολουδάκης ΓιώργοςvsΝτουσάκης Γιάννης / Μαρονικολάκης Βασίλης2-015-9, 15-10
8Ρουμπεδάκης Μιχάλης / Παντελάκης ΑντώνηςvsΚοκκινάκης Πέτρος / Ντουντουλάκης Μίλτος2-015-13, 15-13
Τελικός
9Ντουσάκης Μιχάλης / Νικολουδάκης ΓιώργοςvsΡουμπεδάκης Μιχάλης / Παντελάκης Αντώνης2-015-9, 15-13

Αποτελέσματα ΟΝΕ STAR Γυναικών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Πάντζα Γκεράλντα / Στάφα ΛεντιάναvsΧιουσάι Κλέντα / Λεουνάκη Εληάννα1-025-11
2Χιουσάι Κλέντα / Λεουνάκη ΕληάνναvsΒοζινάκη Μαρία / Πατσουμαδάκη Βαρβάρα1-025-13
3Βοζινάκη Μαρία / Πατσουμαδάκη ΒαρβάραvsΠάντζα Γκεράλντα / Στάφα Λεντιάνα0-111-25
Τελικός
4Χιουσάι Κλέντα / Λεουνάκη ΕληάνναvsΠάντζα Γκεράλντα / Στάφα Λεντιάνα2-19-15, 15-11, 13-11

Αποτελέσματα ONE STAR Μεικτό

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Μανιατάκης Γιάννης / Ψαράκη ΓεωργίαvsΝτουσάκης Γιάννης / Λεουνάκη Εληάννα2-015-8, 15-11
2Ντουσάκης Γιάννης / Λεουνάκη ΕληάνναvsΜανιατάκης Γιάννης / Ψαράκη Γεωργία0-214-16, 6-15
3Καραγιαννάκης Τάσος / Καλαϊτζάκη ΜαρίαvsΜπουρμπάκης Μιχάλης / Γκίκα Κισίλντα2-115-4, 13-15, 11-4
4Παντελάκης Γιώργος / Χιουσάι ΚλένταvsΚαραγιαννάκης Τάσος / Καλαϊτζάκη Μαρία0-29-15, 9-15
5Μπουρμπάκης Μιχάλης / Γκίκα ΚισίλνταvsΠαντελάκης Γιώργος / Χιουσάι Κλέντα0-29-15, 12-15
6Φραγκιουδάκης Γιώργος / Πατσουμαδάκη ΧριστίναvsΚοκκινάκης Πέτρος / Κουτσορινάκη Ζαμπίνα0-213-15, 12-15
7Κοκκινάκης Πέτρος / Κουτσορινάκη ΖαμπίναvsΒαραρεάν Κώστας / Πετράκη Μαίρη2-018-16, 15-6
8Βαραρεάν Κώστας / Πετράκη ΜαίρηvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Πατσουμαδάκη Χριστίνα0-26-15, 6-15
Προημιτελικοί
9Καραγιαννάκης Τάσος / Καλαϊτζάκη ΜαρίαvsΝτουσάκης Γιάννης / Λεουνάκη Εληάννα2-113-15, 15-8, 11-7
10Φραγκιουδάκης Γιώργος / Πατσουμαδάκη ΧριστίναvsΠαντελάκης Γιώργος / Χιουσάι Κλέντα2-015-9, 15-10
Ημιτελικοί
11Μανιατάκης Γιάννης / Ψαράκη ΓεωργίαvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Πατσουμαδάκη Χριστίνα2-115-5, 14-16, 14-12
12Κοκκινάκης Πέτρος / Κουτσορινάκη ΖαμπίναvsΚαραγιαννάκης Τάσος / Καλαϊτζάκη Μαρία2-015-13, 15-10
Τελικός
13Μανιατάκης Γιάννης / Ψαράκη ΓεωργίαvsΚοκκινάκης Πέτρος / Κουτσορινάκη Ζαμπίνα2-115-11, 10-15, 11-8

Χορηγοί

synka

 

anek

 

charma beer

 

bodytec

 

taz

Χορηγοί Επικοινωνίας

neatv

 

athlitiko.gr

 

joy music

Υποστηρικτές

aquafit