Εγγραφή στο Ιστολόγιο

Εισάγετε το email σας για εγγραφή στην υπηρεσία αποστολής ειδοποιήσεων μέσω email για νέες δημοσιεύσεις.

Πρόγνωση καιρού

Volos
23°
clear sky
Υγρασία: 47%
Άνεμος: 3m/s Δ
Ανώτερη 23 • Κατώτερη 22
34°
ΤΡ
Weather from OpenWeatherMap

Find us on Facebook

Αγωνιστικά

Αποτελέσματα και πρόγραμμα αγώνων Chania Open

Στους παρακάτω πίνακες μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα του Σαββάτου καθώς και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής:

Αποτελέσματα Αντρών

Α/ΑΗμερ.Ώρα Ομάδα 1vsΟμάδα 2Αποτέλεσμα
1--Μονιάκης Γ./Ρουμελιωτάκης Ι.vsbye2-0
215/06/1910:00Δρανδάκης Α./Τζιλιβάκης Α.vsΔασενάκης Γ./Λέκκας Χ.0-221-23,14-21
315/06/1910:00Αραμπόπουλος Σ./Γεωργακόπουλος Ν.vsΜαγριπλής Α./Μουτάφης Κ.2-021-10,21-8
415/06/1911:00Ντουντουλάκης Μ./Φραγκιουδάκης Γ.vsΠαπανδρόπουλος Χ. / Μανίκας Γ.0-212-21,15-21
515/06/1911:00Γεωργούλας Α./Ντάλλας Σ.vsΦιλίππου Π./Φιλοκώστας Α.2-021-10,21-8
615/06/1912:00Αλεξάκης Ν./Χειλαδάκης Κ.vsΒολιτάκης Δ./Κόλα Α.0-218-21,12-18
715/06/1912:00Dudek B./Λίτος Χ.vsΝικολουδάκης Γ./Ντουσάκης Μ.2-021-6, 21-11
8--byevsΝικολακάκης Δ./Σταμπέλος Ι.0-2
915/06/1913:00Μονιάκης Γ./Ρουμελιωτάκης Ι.vsΔασενάκης Γ./Λέκκας Χ.2-121-14, 19-21, 15-8
1015/06/1914:00Αραμπόπουλος Σ./Γεωργακόπουλος Ν.vsΠαπανδρόπουλος Χ. / Μανίκας Γ.2-021-16, 21-11
1115/06/1915:00Γεωργούλας Α./Ντάλλας Σ.vsΒολιτάκης Δ./Κόλα Α.0-217-21, 12-21
1215/06/1916:00Dudek B./Λίτος Χ.vsΝικολακάκης Δ./Σταμπέλος Ι.2-021-9, 21-15
13--Νικολουδάκης Γ./Ντουσάκης Μ.vsbye2-0
1415/06/1917:00Φιλίππου Π./Φιλοκώστας Α.vsΑλεξάκης Ν./Χειλαδάκης Κ.0-217-21, 17-21
1515/06/1918:00Μαγριπλής Α./Μουτάφης Κ.vsΝτουντουλάκης Μ./Φραγκιουδάκης Γ.2-021-13, 21-11
16--byevsΔρανδάκης Α./Τζιλιβάκης Α.0-2
1715/06/1919:00Νικολουδάκης Γ./Ντουσάκης Μ.vsΔασενάκης Γ./Λέκκας Χ.0-212-21, 14-21
1815/06/1919:00Αλεξάκης Ν./Χειλαδάκης Κ.vsΠαπανδρόπουλος Χ. / Μανίκας Γ.0-217-21, 10-21
1915/06/1920:00Μαγριπλής Α./Μουτάφης Κ.vsΓεωργούλας Α./Ντάλλας Σ.0-218-21, 17-21
2015/06/1920:00Δρανδάκης Α./Τζιλιβάκης Α.vsΝικολακάκης Δ./Σταμπέλος Ι.0-218-21, 17-21
2116/06/1912:00Μονιάκης Γ./Ρουμελιωτάκης Ι.vsΑραμπόπουλος Σ./Γεωργακόπουλος Ν.1-221-19,19-21,15-17
2216/06/1912:00Βολιτάκης Δ./Κόλα Α.vsDudek B./Λίτος Χ.2-021-18, 23-21
2316/06/1913:00Δασενάκης Γ./Λέκκας Χ.vsΠαπανδρόπουλος Χ. / Μανίκας Γ.1-214-21,21-11,8-15
2416/06/1914:00Γεωργούλας Α./Ντάλλας Σ.vsΝικολακάκης Δ./Σταμπέλος Ι.2-021-14, 21-16
2516/06/1916:00Παπανδρόπουλος Χ. / Μανίκας Γ.vsDudek B./Λίτος Χ.0-215-21, 17-21
2616/06/1916:00Γεωργούλας Α./Ντάλλας Σ.vsΜονιάκης Γ./Ρουμελιωτάκης Ι.0-218-21, 20-22
2716/06/1918:00Αραμπόπουλος Σ./Γεωργακόπουλος Ν.vsDudek B./Λίτος Χ.2-021-13, 21-18
2816/06/1918:00Βολιτάκης Δ./Κόλα Α.vsΜονιάκης Γ./Ρουμελιωτάκης Ι.1-221-23, 21-15, 13-15
2916/06/1920:00Αραμπόπουλος Σ./Γεωργακόπουλος Ν.vsΜονιάκης Γ./Ρουμελιωτάκης Ι.2-121-18, 25-27, 15-13

Αποτελέσματα Γυναικών

Α/ΑΗμερ.ΏραΟμάδα 1vsΟμάδα 2Αποτέλεσμα
115/613:00Λειβαδιτάκη Ε./Σημαντηράκη ΞvsΚρασουδάκη Α./Μαρκομανωλάκη Ζ.2-021-12,21-7
2--Βοζινάκη Μ./Στάφα Λ.vsbye2-0
3--Κανιούρα Π./Πολυκανδριώτου Μ.vsbye2-0
415/614:00Μανάη Ε./Πατεράκη Μ.vsΚούβαρη Α./Τίτη Μ.2-021-4, 21-9
515/615:00Βλασερού Π./Πολίτη Ε.vsΛειβαδιτάκη Ε./Σημαντηράκη Ξ2-021-12, 21-13
615/616:00Αντιμισιάρη Μ./Ρηγάκου Α.vsΒοζινάκη Μ./Στάφα Λ.0-24-21, 0-21
715/617:00Γκέκα Π./Καράλη Χ.vsΚανιούρα Π./Πολυκανδριώτου Μ.2-021-7, 21-11
815/618:00Τριγωνίδου Π. / Χάνα Μ.vsΜανάη Ε./Πατεράκη Μ.1-219-21, 22-20, 8-15
915/619:00Κούβαρη Α./Τίτη Μ.vsΛειβαδιτάκη Ε./Σημαντηράκη Ξ0-221-6, 21-10
10--byevsΑντιμισιάρη Μ./Ρηγάκου Α.0-2
11--byevsΚανιούρα Π./Πολυκανδριώτου Μ.0-2
1215/620:00Κρασουδάκη Α./Μαρκομανωλάκη Ζ.vsΤριγωνίδου Π. / Χάνα Μ.0-211-21, 15-21
1316/611:00Βλασερού Π./Πολίτη Ε.vsΒοζινάκη Μ./Στάφα Λ.2-021-7, 21-4
1416/611:00Γκέκα Π./Καράλη Χ.vsΜανάη Ε./Πατεράκη Μ.1-221-11,19-21,11-15
1516/6-Λειβαδιτάκη Ε./Σημαντηράκη ΞvsΑντιμισιάρη Μ./Ρηγάκου Α.2-0αα
1616/613:00Κανιούρα Π./Πολυκανδριώτου Μ.vsΤριγωνίδου Π. / Χάνα Μ.0-210-21, 14-21
1716/615:00Λειβαδιτάκη Ε./Σημαντηράκη ΞvsΓκέκα Π./Καράλη Χ.2-112-21, 21-19, 15-8
1816/615:00Τριγωνίδου Π. / Χάνα Μ.vsΒοζινάκη Μ./Στάφα Λ.2-021-18, 21-13
1916/617:00Βλασερού Π./Πολίτη Ε.vsΛειβαδιτάκη Ε./Σημαντηράκη Ξ2-021-12, 21-16
2016/617:00Μανάη Ε./Πατεράκη Μ.vsΤριγωνίδου Π. / Χάνα Μ.2-021-13, 21-17
2116/619:00Βλασερού Π./Πολίτη Ε.vsΜανάη Ε./Πατεράκη Μ.2-120-22, 21-14, 15-10

Chania Open – Πανελλήνιο τουρνουά Beach Volley 14-16 Ιουνίου 2019 – Απαραίτητη η Κάρτα Υγείας Αθλητή και η εγγραφή στο μητρώο της Ομοσπονδίας για την συμμετοχή

Υπενθυμίζουμε στους ενδιαφερόμενους ότι καθώς πρόκειται για επίσημο τουρνουά την Ελληνικής Ομοσπονδίας Πετοσφαίρισης, θα πρέπει όσοι διαγωνιζόμενοι δεν έχουν ήδη κάρτα αθλητή (ή αν δεν έχει ανανεωθεί πρόσφατα) να συμπληρώσουν εγκαίρως  την σχετική φόρμα εγγραφής στο μητρώο της Ομοσπονδίας εδώ, καθώς και να προσκομίσουν σχετική Ιατρική Βεβαίωση (Κάρτα Υγείας Αθλητή με φωτογραφία του αθλητή και σφραγίδα γιατρού) ότι είναι ικανοί να συμμετάσχουν σε αγώνες Beach Volley, που μπορείτε να βρείτε στον προηγούμενο σύνδεσμο ή να κατεβάσετε από εδώ.

Επίσης θα πρέπει να προσκομίσετε και την παρακάτω υπεύθυνη δήλωση αθλητή

http://www.volleyball.gr/fotos/bv03-ipeuthini-dilosi-athliti-2019.pdf

Chania Open – Πανελλήνιο τουρνουά Beach Volley 14-16 Ιουνίου 2019

Το επόμενο τουρνουά του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Ανδρών/Γυναικών θα διεξαχθεί στα Χανιά από 14-16 Ιουνίου. Την προκήρυξη μπορείτε να την βρείτε στο site της Ομοσπονδίας εδώ.

Το τουρνουά θα διεξαχθεί στις εγκαταστάσεις του Α.Σ. Beach Volley Χανίων, στις πανέμορφες και πλήρως ανακαινισμένες εγκαταστάσεις, των Αγίων Αποστόλων στα Χανιά, υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Κρήτης.

Με συντελεστή 0,3 στην βαθμολογία του Πανελληνίου πρωταθλήματος, αναμένεται να προσελκύσει το ενδιαφέρον, κορυφαίων αθλητών του Beach Volley, 15 ημέρες πριν την έναρξη των Μasters στη Θεσσαλονίκη, διεκδικώντας βαθμούς και σημαντικά χρηματικά έπαθλα.

Υπενθυμίζουμε στους ενδιαφερόμενους ότι καθώς πρόκειται για επίσημο τουρνουά την Ελληνικής Ομοσπονδίας Πετοσφαίρισης, θα πρέπει όσοι διαγωνιζόμενοι δεν έχουν ήδη κάρτα αθλητή να συμπληρώσουν την σχετική φόρμα εγρραφής στο μητρώο της Ομοσπονδίας εδώ, καθώς και να προσκομίσουν σχετική Ιατρική Βεβαίωση ότι είναι ικανοί να συμμετάσχουν σε αγώνες Beach Volley, που μπορείτε να βρείτε στον προηγούμενο σύνδεσμο ή να κατεβάσετε από εδώ.

Δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται δεκτές μέχρι την Τρίτη 11-06-2019 και ώρα 20:00 συμπληρώνοντας την φόρμα συμμετοχής εδώ

Γυναικείο τουρνουά (Welcome Summer)

Το 1ο καλοκαιρινό τουρνουά έχει γυναικείο άρωμα. Μιας και δεν καταφέραμε να συμπληρώσουμε αρκετές συμμετοχές ώστε να σχηματιστεί όμιλος στις γυναικείες ομάδες για το BVCL, η οργανωτική επιτροπή αποφασίζει να διοργανώσει ένα έκτακτο, αποκλειστικά γυναικείο τουρνουά για την Κυριακή 2 Ιουνίου. Το τουρνουά θα διεξαχθεί παράλληλα με τους τελικούς των αντρών και θα αρχίσει στις 13.00.

Σύστημα διεξαγωγής

Διπλού αποκλεισμού 12αρι ταμπλό.

Οι αγώνες θα είναι στα 2 νικηφόρα σετ των 21 πόντων και τυχόν 3ο σετ στους 15.

Τεχνική σύσκεψη: Κυριακή 2 Ιουνίου και ώρα 12.30
Έναρξη αγώνων: Κυριακή 2 Ιουνίου και ώρα 13:00

Δηλώσεις Συμμετοχών
Δηλώσεις συμμετοχών μέχρι Κυριακή 2 Ιουνίου στις 12.00 τηλεφωνικά ή με SMS/viber στο 6944774740 (Χρήστος)


Κόστος Συμμετοχής

7 ευρώ/άτομο

Κατάταξη ομάδων

Για την αρχική κατάταξη των ομάδων θα λαμβάνεται υπόψιν η γενική βαθμολογία του Συλλόγου που μπορείτε να τη βρείτε εδώ.

Παροχές προς αθλητές

Νεράκια, σουβλάκια, μπυράκια (αφού χάσετε)

Αρχικές Λίστες Τελικός Δυτικής Κρήτης

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τις αρχικές λίστες του τελευταίου τουρνουά Δυτικής Κρήτης.Στις βαθμολογίες έχει αφαιρεθεί η χειρότερη βαθμολογία που έχει σημειώσει ο κάθε παίχτης ξεχωριστά σε κάποιο από τα 6 τουρνουά, καθ’ όλη τη διάρκεια της σειράς (βάσει προκήρυξης). Υπενθυμίζουμε ότι η βαθμολογία αυτού του τουρνουά θα είναι μετρήσει x2. Παρακαλώ πολύ αύριο να είστε συνεπείς στις ώρες καθώς θα υπάρχει και online ενημέρωση του ταμπλό με τις ώρες και τα αποτελέσματα ώστε να γνωρίζετε ανά πάσα στιγμή σε ποιο στάδιο βρίσκεται το τουρνουά.Για οποιοδήποτε πρόβλημα επικοινωνήστε στο 6937431420(Σέργιος) ή 6944774740 (Χρήστος) Καλά παιχνίδια σ’ όλους.

Τεχνική σύσκεψη Golden αντρών(Κληρώσεις): 09:30. Έναρξη αγώνων 10:00

Τεχνική σύσκεψη Golden γυναικών (Κληρώσεις): 10:30. Έναρξη αγώνων 11:00

Τεχνική σύσκεψη Silver γυναικών (Κληρώσεις): 12:30. Έναρξη αγώνων 13:00

Τεχνική σύσκεψη Silver ανδρών (Κληρώσεις): 13:30. Έναρξη αγώνων 14:00

GOLDEN ΑΝΤΡΩΝ
1 Γεωργακόπουλος Νεκτάριος/ Αντιόλ Kόλα 230 290 520
2 Αραμπόπουλος Στάθης/ Bartosz Dudek 220 280 500
3 Λίτος Μπάμπης/ Χατζηδαμιανός Δαμιανός 160 240 400
4 Χριστοδουλάκης Χρήστος/ Μπατάκης Μανόλ 180 220 400
5 Καμάρης Μηνάς/ Παρδαλάκης Γιάννης 180 170 350
6 Λέκκας Χρήστος/ Μεταξάς Μάνος 140 100 240
7 Πάτερος Γιώργος/ Μπεμπής Κυριάκος 120 100 220
8 Χειλαδάκης Κώστας/ Βαρίκος Αντώνης 130 40 170
9 Σαμπρής Πέτρος /Δρυμαλίτσης Γιώργος 70 0 70
10 Ντουσάκης Μιχάλης/ Νικολουδάκης Γιώργος 30 30 60
11 Δασενάκης Γιώργος/ Μαρινάκης Νίκος 0 50 50
12 Τσιάκαλος Παντελής/ Μανουσέλης Χρήστος 0 20 20

SILVER ΑΝΤΡΩΝ
1 Φιλίππου Παναγιώτης/ Φιλοκώστας Απόστ. 50 50 100
2 Κολτσίδας Θωμάς/ Γκάντζιος Θωμάς 40 20 60
3 Πλατώνης Γιώργος/Ευθυμίου Αποστόλης 20 20 40
4 Τσαρούχας Δημήτρης/ Τζαγκαράκης Νίκος 0 0 0
5 Μαρινάκης Γιαννης/ Κοροβέσης γιάννης 0 0 0

GOLDEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 Μαίρη Αντιμισιάρη/Ασπασία Ρηγάκου 240 240 480
2 Βλαχάκη Μαρία/ Κορακοβούνη Κέλλη 210 210 420
3 Γκέκα Πανδώρα/ Βασιλείου Αντουαλένα 170 130 300
4 Κρασουδάκη Αντωνία/Μαρκομανωλάκη Ζωή 90 70 160
5 Βάρλα Πηνελόπη/ Πρωιμάκη Αντιγόνη 70 30 100
6 Γεωργοπούλου Λιάνα / Καραμουζή Γεωργία 50 30 80
7 Μουτάφη Στέλλα / Μαργκίνη Ενέιντα 40 40 80
8 Παπαδάκη Άρτεμις/Κούβαρη Αλεξάνδρα 40 10 50
9 Ροβιθάκη Ράνια/Αγαπητού Βέρα 20 10 30
10 Αγιουτάντη Ροζαλία/ Παπαδάκη Αθηνά 0 0 0

SILVER ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 Μιχελάκη Εμμανουέλα/ Βαρσάμη Θεοδώρα 20 0 20
2 Παινεσάκη Διαμ/ Βασιλοκωσταντάκη Ζωή 0 10 10
3 Τσατσαμπά Βασιλική/ Κρασουδάκη Νίνα 0 0 0
4 Πενταράκη Μαριλένα/ Κούτσικου Αλεξάνδρα 0 0 0
5 Λέντι Στάφα/ Βοζινάκη Μαρία 0 0 0

Πρωτάθλημα Δυτικής Κρήτης – Τελικός 2018-2019

Έφτασε η ωρα για το μεγάλο τελικό του Πρωταθλήματος Δυτικής Κρήτης 2018 – 2019 που θα διεξαχθεί την Κυριακή 14 Απριλίου στα Χανιά. Σημειώνεται ότι η συμμετοχή είναι ανοιχτή σε όλες τις ομάδες, ενώ σε περίπτωση μεγάλου πλήθους συμμετέχουσων ομάδων σε ένα από τα ταμπλό των τελικών, θα εξεταστεί το ενδεχόμενο κάποια ματς του ταμπλό (κυρίως ομάδων του νομού Χανίων) να διεξαχθούν το απόγευμα του Σαββάτου, ώστε να αποφορτιστεί το πρόγραμμα της Κυριακής.
Υπενθυμίζεται ότι οι πόντοι σε αυτό το τουρνουά θα μετρήσουν διπλοί.

Δηλώσεις εδώ.

Η μέχρι τώρα ατομική βαθμολογία όλων των αθλητών. 

Λίτος/Μονιάκης και Αντιμισιάρη/Ρηγάκου οι νικητές στην 6η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Δυτικής Κρήτης

Σαν πρωταπριλιάτικο αστείο φάνηκε η χθεσινή καλοκαιρία σκόρπισε χαμόγελα σε όλους τους συμμετέχοντες που αφού το τελευταίο διάστημα υπήρξαν 5 αναβολές!
Από νωρίς το πρωί ξεκίνησε το ταμπλό των Αντρών, που συμμετείχαν και οι περισσότερες ομάδες, και τα πρώτα συναρπαστικά παιχνίδια δεν άργησαν να έρθουν! Μεγάλοι νικητές αναδείχθηκαν οι Μονιάκης/Λιτος που επικράτησαν των Αραμπόπουλο/Χατζηδαμιανού με 2-0 σετ. Οι τελευταίοι αντιστάθηκαν μόνο στο 2ο σετ αφού το πρώτο το έχασαν αρκετά εύκολα με 21-11.
Εμβόλιμα στους άντρες, ξεκίνησαν και οι γυναίκες που έδωσαν άλλο χρώμα στη διοργάνωση! Οι Αντιμισιάρη/Ρηγάκου ‘έσπασαν το ροδι’ και μετά από 5 αγωνιστικές κατέκτησαν την πρώτη θέση και μπήκαν ξανά σε τροχιά τίτλου και κατάκτηση του μεγάλου επάθλου. Βέβαια εκμεταλλεύτηκαν την απουσία των Κορακοβούνη/Βλαχάκη που είναι και οι βασικές τους αντίπαλες για την κατάκτηση του μεγάλου δώρου. Στο μεγάλο τελικό κέρδισαν τις Πασχου/Παγωνιδου με 2-0 σετ!
Η οργανωτική επιτροπή ευχαριστεί θερμά όλους όσους αγωνίστηκαν αλλά και παρευρέθησαν στο γήπεδο για να παρακολουθήσουν τα παιχνίδια καθώς και τους υποστηρικτές της όλης διοργάνωσης που μοιράζουν πλούσια δώρα στους νικητές και ανανεώνει το ραντεβού για τις 14 Απρίλιου στα Χανιά για τους μεγάλους τελικούς!

Νέες δηλώσεις συμμετοχών για την 6η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Δυτικής Κρήτης

Μετά την 4η συνολικά αναβολή αγωνιστικής την περίοδο 2018-2019, ακυρώνονται οι παλιές εγγραφές συμμετοχής και η φόρμα συμμετοχής για το τουρνουά που θα διεξαχθεί στις 7 Απριλίου στο Ρέθυμνο επανενεργοποιείται. 

Δηλώσεις εδώ.

Η μέχρι τώρα ατομική βαθμολογία όλων των αθλητών. 

6η αγωνιστική Πρωτάθλημα Δυτικής Κρήτης 2018-2019

Την επόμενη Κυριακή 31 Μαρτίου (αντί για 17 που ήταν αρχικά σχεδιασμένο) θα διεξαχθεί η 6η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Δυτικής Κρήτης στην κεντρική παραλία Ρεθύμνου. Για δηλώσεις συμμετοχών εδώ, περισσότερες λεπτομέρεις για τον τρόπο διεξαγωγής εδώ.

Συμμετοχές 5ης αγωνιστικής πρωταθλήματος Δυτικής Κρήτης

Μετά από συνεχόμενες αναβολές ήρθε μάλλον η ώρα να διεξαχθεί η 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος Δυτικής Κρήτης.

Λόγω των πολλών συμμετοχών και της φιλοξενίας των Εθνικών ομάδων της Ελλάδας και Γερμανίας στις εγκαταστάσεις του συλλόγου η έναρξη των αγώνων θα γίνει αναγκαστικά από πολύ νωρίς το πρωί .

 

 

Τεχνική σύσκεψη Golden αντρών(Κληρώσεις ομάδων): 08:30.  Έναρξη αγώνων 09:00 

Τεχνική σύσκεψη Golden γυναικών (Κληρώσεις ομάδων): 08:30.  Έναρξη αγώνων 09:00 

Τεχνική σύσκεψη Silver αντρών(Κληρώσεις ομάδων): 10:45.  Έναρξη αγώνων 11:15 

Παρακαλείται αν μια ομάδα αποφασίσει να αποσυρθεί να ενημερώσει όσο το δυνατόν νωρίτερα για να βοηθήσει στην ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά.

Οι συμμετοχές  έχουν διαμορφωθεί ως εξής:

 

Golden Αντρών

Α/Α Ονοματεπώνυμο Β1 Β2 Συν
1 Γεωργακόπουλος Νεκτάριος/ Αντιόλ Kόλα 170 230 400
2 Bartosz Dudek/ Χατζηδαμιανός Δαμιανός 230 140 370
3 Αναστασάκης Δημήτρης/ Μπατάκης Μανόλης 140 180 320
4 Καμάρης Μηνάς/ Παρδαλάκης Γιάννης 130 100 230
5 Μονιάκης Γιώργος/ Λίττος Μπάμπης 140 60 200
6 Λέκκας Χρήστος/ Μεταξάς Μάνος 120 80 200
7 Τζιλιβάκης Αντώνης/Χριστοδουλάκης Χρήστος 40 140 180
8 Χειλαδάκης Κώστας/ Βαρίκος Αντώνης 100 10 110
9 Πάτερος Γιώργος/ Χρήστος Παύλου 70 20 90
10 Σπιταδάκης Κώστας/ Κοροβέσης Γιάννης 50 20 70
11 Σαμπρής Πέτρος / Λεουνάκης Αντώνης 50 20 70
12 Φραγκιαδάκης Γιώργος / Ντουντουλάκης Μιλτιάδης 0 40 40
13 Ντουσάκης Μιχάλης/ Νικολουδάκης Γιώργος 20 20 40

Silver αντρών

Α/Α Ονοματεπώνυμο Β1 Β2 Συν
1 Δρανδάκης Μάρκος/ Δρανδάκης Αλέξανδρος 0 0 0
2 Φιλίππου Παναγιώτης/ Φιλοκώστας Απόστολος 0 0 0
3 Αυγερινός Μιχάλης/ Κολτσίδας Θωμάς 0 0 0
4 Αζναβουρίδης Αλκιβιάδης/ Γκάντζιος Θωμάς 0 0 0
5 Πλατώνης Γιώργος/Ευθυμίου Αποστόλης 0 0 0
6 Μυσιρλής Γιώργος/ Παυλιδάκης Γιώργος 0 0 0

Golden Γυναικών

α/α Ονοματεπώνυμο B1 B2 Συν
1 Μαίρη Αντιμισιάρη/Ασπασία Ρηγάκου 160 160 320
2 Γκέκα Πανδώρα/ Βασιλείου Αντουαλένα 120 80 200
3 Πολυκανδριώτου Μαρία/ Κανιούρα Πέρσα 40 0 40
4 Κρασουδάκη Αντωνία/Μαρκομανωλάκη Ζωή 30 10 40
5 Ντουσάκη Ζωή/Βάρλα Πηνελόπη 0 40 40
6 Γεωργοπούλου Λιάνα / Καραμουζή Γεωργία 30 0 30
7 Παπαδάκη Άρτεμις/Ροβιθάκη ράνια 0 0 0
8 Ενεΐντα Μαργκίνη/Μουτάφη Στέλλα 0 0 0
9 Δημακοπούλου Δέσποινα/Ντάβλα Μαρία 0 0 0
10 Παπαδομανωλάκη Γεωργία/ Αγαπητού Βέρα 0 0 0

Χορηγοί

synka

 

anek

 

charma beer

 

bodytec

 

taz

Χορηγοί Επικοινωνίας

neatv

 

athlitiko.gr

 

joy music

Υποστηρικτές

aquafit