Εγγραφή στο Ιστολόγιο

Εισάγετε το email σας για εγγραφή στην υπηρεσία αποστολής ειδοποιήσεων μέσω email για νέες δημοσιεύσεις.

Πρόγνωση καιρού

Volos
17°
overcast clouds
Υγρασία: 88%
Άνεμος: 5m/s Α-ΝΑ
Ανώτερη 17 • Κατώτερη 16
17°
ΠΕ
Weather from OpenWeatherMap

Find us on Facebook

13o Forthnet Group Beach Volley Tournament – Αρχική Λίστα

Πληροφορίες | Αρχική Λίστα | Προκριματικά | Αποτελέσματα | Κατάταξη | Φωτογραφίες

Αρχική Λίστα Αντρών

A/AΟμάδαΘέση
1Λαδάκης Γιώργος - Μαγριπλής ΑχιλλέαςMD
2Σιάνος Σταύρος - Θεοδώρου ΝίκοςMD
3Mαρτίνος Παντελής - Χούτος ΗλίαςMD
4Ξυλούρης Ιωάννης - Ανέστης ΙωάννηςMD
5Αδαμόπουλος Ευθύμιος - Μητρογιάννης ΑλέξανδροςMD
6Χατζηδαμιανού Δαμιανός - Λίτος ΜπάμπηςWC
7Τσιάκαλος Παντελής - Ντοκάκης ΜανώληςWC
Ομάδες Προκριματικών (για 16 θέσεις)
8Διαμαντάκης Ιάκωβος - Μπεμπής Κυριάκος
9Μουτάφης Κυριάκος - Τεφτσής Κυριάκος
10Οικονομάκης Στέλιος - Σπανουδάκης Νίκος
11Αναστασάκης Δημήτρης - Κoβαντζής Κώστας
12Πάτερος Γιώργος - Μποτζολάκης Μανούσος
13Σαμπρής Πέτρος - Κουκάκης Μίμης
14Σπανουδάκης Γεώργιος - Μιχελάκης Γεώργιος
15Κασιμάτης Μιχάλης - Παπαγιαννάκης Δημήτρης
16Τζιλιβάκης Στέφανος - Νικάκης Κωνσταντίνος
17Νάκος Γιώργος - Μπατάκης Μανώλης
18Βασιλάκης Χαραλαμπος - Καμμάς Εμμανουήλ
19Σπιταδάκης Κωνσταντίνος - Αμανατίδης Δημήτριος
20Ηλιάκης Χρήστος - Κουκάκης Ηλίας
21Γεωργακόπουλος Νεκτάριος - Μαντέκας Ιωάννης
22Κολιάμπας Αχιλλέας - Μαθιουδάκης Μπάμπης
23Μαυριγιαννάκης Στέλιος - Ξέρας Νικόλαος
24Γαβριήλ Σάκης - Τσιχλάκης Παναγιώτης
25Σαμπρής Γιάννης - Βακαλόπουλος Κλέωνας
26Περράκης Αντώνης - Πασαμιχάλης Φώτης
27Βαρίκος Αντώνης - Ασημακόπουλος Αντώνης
28Χαραλαμπίδης Παύλος - Θεοδωράκης Νίκος
29Δρακωνάκης Αντώνης - Δαρκαδάκης Γιάννης
30Χαλκιαδάκης Γιώργος - Βοζικάκης Δημήτρης
31Βεριγάκης Μιχάλης - Ποιμενίδης Γιάννης
32Ντερμανάκης Ιωάννης - Ανδρεαδάκης Μανώλης
33Ζανιδάκης Παναγιώτης - Δράμης Ανδρέας
34Μανουσέλης Χρήστος - Τάπος Αγγελος
35Καϊμακέλης Δημήτρης - Μηλιώνης Γιάννης
36Ροδολάκης Ορέστης - Βουρλάκης Δημήτρης
37Βαζούρας Κώστας - Παπαδημητράκης Δημήτρης
38Αλεξιάδης Στέργιος - Αλεξιάδης Αλέξης
39Παπαγρηγοράκης Ευτύχης - Παπαγρηγοράκης Ντάνι
WDΠαπανδρόπουλος Χρήστος - Πουπάκης Χάρης

*MD: Main Draw *WC: WildCard *WD: Withdraw

Αρχική Λίστα Γυναικών

A/AΟμάδεςΘέση
1Τζουβαδάκη Χριστίνα - Λειβαδιτάκη ΕλενηMD
2Καζάκου Ελευθερία - Aθουσάκη ΑνδριανήMD
3Σμπιράκη Ελένη - Βροντάκη ΜαρίαMD
4Κωνσταντινίδου Γιούλη - Ντουσάκη ΖωήMD
5Λίτου Κατερίνα - Σηφαλάκη ΑντιγόνηWC
6Βρανά Ελένη - Πρωιμάκη ΑντιγόνηWC
Ομάδες Προκριματικών (για 6 θέσεις)
7Ξιαρχογιαννοπούλου Πολυτίμη - Βακαλοπούλου Μυρσίνη
8Μπαζοπούλου Σιάνου Δάφνη - Παπασηφάκη Αλίκη
9Μάντακα Μαρία - Κουντουράκη Φιλίτσα
10Σφιναρολάκη Γιάννα - Σπηλιοπούλου Νατάσα
11Μουτσάκη Αντιγόνη - Βογιατζάκη Κλεάνθη
12Ζουριδάκη Μαρία - Μαυρεδάκη Μερίνα
13Γεωργοπούλου Λιάνα - Τσαφαράκη Αρετή
14Ιφιγένεια Μαρινάκη - Πανδώρα Γκέκα
WDΧριστοφόρου Θέλμα - Υφαντή Χρυσάνθη

*MD: Main Draw *WC: WildCard *WD: Withdraw

Χορηγοί

synka

 

anek

 

charma beer

 

bodytec

 

taz

Χορηγοί Επικοινωνίας

neatv

 

athlitiko.gr

 

joy music

Υποστηρικτές

aquafit