Εγγραφή στο Ιστολόγιο

Εισάγετε το email σας για εγγραφή στην υπηρεσία αποστολής ειδοποιήσεων μέσω email για νέες δημοσιεύσεις.

Πρόγνωση καιρού

Find us on Facebook

13o Forthnet Group Beach Volley Tournament Ανδρών & Γυναικών – Προκριματικά

Πληροφορίες | Αρχική Λίστα | Προκριματικά | Αποτελέσματα | Κατάταξη | Φωτογραφίες

Προκριματικη Φάση Αντρών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2ΣετΣκορ
1Βασιλάκης - Κάμμαςvsbye1-0
2Βαζούρας - ΠαπαδημητράκηςvsΓαβριήλ - Τσιχλάκης0-112-21
3Σπανουδάκης - ΜιχελάκηςvsΠαπαγρηγοράκης - Παπαγρηγοράκης1-021-10
4Καϊμακέλης - ΜηλιώνηςvsΣαμπρής - Κουκάκης0-112-21
5Αναστασάκης - ΚoβαντζήςvsΒεριγάκης - Ποιμενίδης1-021-12
6Ροδολάκης - ΒουρλάκηςvsΗλιάκης - Κουκάκης1-021-15
7Σπιταδάκης - ΠετράκηςvsΖανιδάκης - Δράμης1-021-9
8Μανουσέλης - ΤάποςvsΓεωργακόπουλος - Μαντέκας0-113-21
9Μουτάφης - ΤεφτσήςvsΚολιάμπας - Μαθιουδάκης1-021-13
10Αλεξιάδης - ΑλεξιάδηςvsΤζιλιβάκης - Νικάκης1-021-15
11Κασιμάτης - ΠαπαγιαννάκηςvsΠερράκης - Πασαμιχάλης0-117-21
12Ντερμανάκης - ΑνδρεαδάκηςvsΟικονομάκης - Σπανουδάκης1-021-19
13Πάτερος - ΜποτζολάκηςvsΜαυριγιαννάκης - Ξέρας1-022-20
14Βαρίκος - ΑσημακόπουλοςvsΝάκος - Μπατάκης0-14-21
15Χαραλαμπίδης - ΘεοδωράκηςvsΣαμπρής - Βακαλόπουλος1-021-14
16Χαλκιαδάκης - ΒοζικάκηςvsΔιαμαντάκης - Μπεμπής0-116-21
Οι νικητές προκρίνονται
17Βασιλάκης - ΚάμμαςvsΓαβριήλ - Τσιχλάκης0-119-21
18Σπανουδάκης - ΜιχελάκηςvsΣαμπρής - Κουκάκης1-021-11
19Αναστασάκης - ΚoβαντζήςvsΡοδολάκης - Βουρλάκης1-021-15
20Σπιταδάκης - ΠετράκηςvsΓεωργακόπουλος - Μαντέκας0-19-21
21Μουτάφης - ΤεφτσήςvsΑλεξιάδης - Αλεξιάδης1-021-12
22Περράκης - ΠασαμιχάληςvsΝτερμανάκης - Ανδρεαδάκης0-114-21
23Πάτερος - ΜποτζολάκηςvsΝάκος - Μπατάκης1-021-12
24Χαραλαμπίδης - ΘεοδωράκηςvsΔιαμαντάκης - Μπεμπής0-115-21
Ταμπλό ηττημένων
25byevsΒαζούρας - Παπαδημητράκης0-1
26Παπαγρηγοράκης - ΠαπαγρηγοράκηςvsΚαϊμακέλης - Μηλιώνης1-021-16
27Βεριγάκης - ΠοιμενίδηςvsΗλιάκης - Κουκάκης0-113-21
28Ζανιδάκης - ΔράμηςvsΜανουσέλης - Τάπος0-114-21
29Κολιάμπας - ΜαθιουδάκηςvsΤζιλιβάκης - Νικάκης1-021-15
30Κασιμάτης - ΠαπαγιαννάκηςvsΟικονομάκης - Σπανουδάκης0-113-21
31Μαυριγιαννάκης - ΞέραςvsΒαρίκος - Ασημακόπουλος1-021-9
32Σαμπρής - ΒακαλόπουλοςvsΧαλκιαδάκης - Βοζικάκης0-113-21
Οι νικητές προκρίνονται
33Βαζούρας - ΠαπαδημητράκηςvsΧαραλαμπίδης - Θεοδωράκης0-117-21
34Παπαγρηγοράκης - ΠαπαγρηγοράκηςvsΝάκος - Μπατάκης1-021-19
35Ηλιάκης - ΚουκάκηςvsΠερράκης - Πασαμιχάλης1-021-15
36Μανουσέλης - ΤάποςvsΑλεξιάδης - Αλεξιάδης0-114-21
37Κολιάμπας - ΜαθιουδάκηςvsΣπιταδάκης - Πετράκης0-118-21
38Οικονομάκης - ΣπανουδάκηςvsΡοδολάκης - Βουρλάκης1-021-15
39Μαυριγιαννάκης - ΞέραςvsΣαμπρής - Κουκάκης1-021-15
40Χαλκιαδάκης - ΒοζικάκηςvsΒασιλάκης - Κάμμας1-021-18

Χορηγοί

synka

 

anek

 

charma beer

 

bodytec

 

taz

Χορηγοί Επικοινωνίας

neatv

 

athlitiko.gr

 

joy music

Υποστηρικτές

aquafit