Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Χάρτης

Πρόβλεψη καιρού

Chania
22°
clear sky
Υγρασία: 40%
Άνεμος: 4m/s Β-ΒΑ
Ανώτερη 21 • Κατώτερη 19
21°
ΔΕ
22°
ΤΡ
25°
ΤΕ
Weather from OpenWeatherMap

4ο Chania Beach Volley Tournament 2017-2018 – Έναρξη αγώνων και Αρχικές λίστες τουρνουά.

Με την συμμετοχή 24 ομάδων συνολικά, 15 ανδρών και 9 γυναικών, ξεκινάει το 4ο Chania Beach Volley Tournament 2017-2018. Λόγω μικρής συμμετοχής στο Silver ανδρών και στο Golden γυναικών οι δύο κατηγορίες , Golden και Silver , συγχωνεύονται σε μία κατηγορία και σε άντρες και σε γυναίκες

Το τουρνουά των ανδρών (16αρι ταμπλό) θα ξεκινήσει  Σάββατο 31/03/2018 και θα συνεχιστεί την Κυριακή 01/04/2018. Δυστυχώς εξαιτίας των πολλών ομάδων , δεν θα μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε τις ομάδες που δήλωσαν αδυναμία προσέλευσης από το Σάββατο. Καθώς όμως από λάθος ανακοινώθηκε νωρίτερα ένα ταμπλό με μικρότερο αριθμό ομάδων (12 αντί για το σωστό 15), στο οποίο υπήρχε η δυνατότητα κάποιες ομάδες να παίξουν κατευθείαν την Κυριακή , η οργανωτική επιτροπή δίνει την δυνατότητα σε κάποιες ομάδες που έχουν δηλώσει αδυναμία προσέλευσης το Σάββατο να αγωνιστούν την Κυριακή , στο δεύτερο παιχνίδι τους ,καθώς το πρώτο παιχνίδι του Σαββάτου θα το χάσουν άνευ αγώνος . Σε αυτή την περίπτωση οι ομάδες (που κατά την δήλωση συμμετοχής δήλωσαν αδυναμία συμμετοχής το Σάββατο) θα πληρώσουν το μισό παράβολο συμμετοχής και δεν θα υπάρχει ποινή για πιθανή εκπρόθεσμη ακύρωση της συμμετοχής τους ή με προσέλευσης στο τουρνουά.

Το τουρνουά των γυναικών  θα ξεκινήσει την Κυριακή 01/04/18. Οι ώρες έναρξης των αγώνων των γυναικών θα ανακοινωθούν το Σάββατο το βράδυ.

Οι πρώτοι αγώνες του τουρνουά ανδρών (που θα διεξαχθεί με σύστημα διπλού αποκλεισμού) και οι ώρες έναρξης είναι οι παρακάτω: (Σημείωση οι ομάδες που παίζουν στις 16:00 πρέπει να είναι στο γήπεδο για ζέσταμα στις 15:45 και οι ομάδες που παίζουν στις 16:45 πρέπει να είναι στο γήπεδο για ζέσταμα στις 16:30)

16:00 Φραγκιουδάκης Γιώργος / Ντουσάκης Γιάννης vs Χειλαδάκης Κώστας / Μανιατάκης Γιάννης
16:00 Αργύρης Παπουδάκης / Γιάννης Παρδαλάκης vs Πετρουλάκης Θανάσης / Νταουντάκης Μανόλης
16:00 Μπουρμπάκης Μιχάλης / Μαυρολέων Μανούσος vs Σπιταδάκης Κώστας / Τζανιδάκης Γιώργος
16:45 Τσιάκαλος Παντελής/ Ντοκάκης Μάνος vs Δημήτρης Ζαφειριάδης /Βασίλης Γρηγοράκης
16:45 Ξουρης Αργύρης /Φωτιάδης Άγγελος vs Ντουντουλακης Μιλτιάδης / Χατζησταύρος Βασίλης
16:45 Μανουσέλης Χρήστος / Jacobson Jens vs Κανδανολέων Μάνθος/ Παντελάκης Αντώνης
17:30 Τσαπάκης Νικόλας / Γιακουμάκης Γιώργος vs Τζιλιβάκης Αντώνης/ Μαρινάκης Νίκος
17:30 Γεωργακόπουλος Νεκτάριος / Λέκκας Χρήστος vs Νικητής Αγώνα Νο
17:30 Νικητής Αγώνα Νο3 vs Νικητής Αγώνα Νο4
17:30 Νικητής Αγώνα Νο5 vs Νικητής Αγώνα Νο6
18:15 Νικητής Αγώνα Νο7 vs Νικητής Αγώνα Νο8

Το ταμπλό των ανδρών με τις ομάδες που συμμετέχουν καθώς και το πλήρες πρόγραμμα με τις ώρες έναρξης μπορείτε να βρείτε εδώ

Το ταμπλό των γυναικών με τις ομάδες που συμμετέχουν καθώς και το πλήρες πρόγραμμα θα ανακοινωθεί το βράδυ του Σαββάτου

Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon Tumblr Posterous Email Snailmail

Αφήστε σχόλιο

Χορηγοί

 

 

 

 

Χορηγοί Επικοινωνίας

 

 

Υποστηρικτές