Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Χάρτης

Πρόβλεψη καιρού

Chania
35°
clear sky
Υγρασία: 53%
Άνεμος: 3m/s Δ-ΒΔ
Ανώτερη 37 • Κατώτερη 33
30°
ΤΕ
30°
ΠΕ
30°
ΠΑ
Weather from OpenWeatherMap

Πρόγραμμα αγώνων Σαββάτου 14-07-2018 για SYNKA Beach Volley Tournament 2018

Στους παρακάτω πίνακες μπορείτε να δείτε το ακριβές πρόγραμμα αγώνων, καθώς και τις ώρες που έχει καθοριστεί να γίνει κάθε παιχνίδι αύριο Σάββατο 14-07-2018. Οι ώρες που αναφέρονται, είναι οι ώρες έναρξης του παιχνιδιού.

Η παρουσία τουλάχιστον ενός εκπροσώπου στην τεχνική σύσκεψη (τις ώρες που έχουν ανακοινωθεί) είναι υποχρεωτική. Αν για οποιοδήποτε λόγο κάποια ομάδα δεν μπορεί να παρευρεθεί στην τεχνική σύσκεψη να επικοινωνήσει τηλεφωνικά  υποχρεωτικά με την οργανωτική επιτροπή στο 6944721880 (Φραγκεδάκης Παναγιώτης) ή στο 6974988903 (Αλεξιάδης Σέργιος). 

Πρόγραμμα Αγώνων Gold Αντρών (Gold Men)

10:30  Τζιλιβάκης Αντώνης/Γεωργακόπουλος Νεκτάριος vs Αραμπόπουλος Στάθης/Τσαπάκης Νίκος

10:30  Αναστασάκης Δημήτρης/Βανδουλάκης Αντρέας vs Χατζηδημητρίου Δημήτρης/Σπανουδάκης Γιώργος

11:15  Peter Jensen/ Jacob Brink vs Τσιάκαλος Παντελής/ Γρηγοράκης Γιάννης

11:15  Σαμπρής Πέτρος/Ψαρουδάκης Δημήτρης vs Παπαδάκης Γρηγόρης/Χειλαδάκης Κώστας

12:00 Μαρινάκης Νικόλας/Κολιάμπας Αχιλλέας vs Μπατάκης Μανώλης/Καδηγιάννης Μάνος

12:00 Per Andersen / Anders Als vs Δασενάκης Γιωργος/Χατζιδαμιανού Δαμιανός

13:00  Winner Νο 1 vs Jes Barkler / Søren Bisgaard

14:30  Anton Lydolff / Carl Emil Nedergaard vs Winner ..

Πρόγραμμα Αγώνων Silver Αντρών (Silver Men)

10:30  Βαρίκος Αντώνης/Καρπουζάς Γιάννης vs Παναγιωτης Μπιτάδος/Παναγιώτης Τσίγκος

10:30 Έρμοντ Χότζα/Σήφης Παπαδόσηφος vs Αλεξάκης Σταύρος/Παντελάκης Αντώνης

11:15 Κολοκοτρώνης Σήφης/ Καμηλάκης Εμμανουήλ vs Παναγιώτης Φιλίππου/Αποστόλης Φιλοκωστας

11:15 Σάκης Γαβριήλ/Χρήστος Χριστοδουλακης vs Τζουγκαράκης Αλέξανδρος/ Λαμπρινάκης Νίκος

12:00 Ντουσάκης Μιχάλης/Νικολουδάκης Γιώργος vs Ξανθάκης Γιάννης/ Ξανθάκης Μανόλης

12:00 Στέφανος Κουλάκης/Μάνος Ξυδιανός vs Φραγκιουδάκης Γιώργος/Πέτκος Νίκος

12:45 Νταουντάκης Μανώλης/Πετρουλάκης Αθανάσιος vs Στουπάκης Παύλος/Καλογρίδης Νικος

12:45 Μιχάλης Τσίγκος/Ηρακλής Φρατζεσκάκης vs Ντουντουλάκης Μιλτιάδης/Χατζησταύρος Βασίλης

Πρόγραμμα Αγώνων Gold Γυναικών (Gold Women)

13:00 Sofia Bisgård / Clara Windeleff   vs Astrid Mellmølle / Freja Foged

13:45 Eva Barkler / Betina Bisgård vs Freja Barkler / Sofia Darling

14:30 Μιχαήλ Τέρψη/ Ντουσάκη Ζωή vs Freja Gørts / Grith Lachenmeier

15:15 Γκέκα Πανδώρα/Ρηγάκου Ασπασία vs Γαραζανάκη Ευαγγελία/Βασιλάκη Κων/να

16:00  Μαριάννα Μπορμπαντωνάκη/Ανθή Βογιατζάκη vs Winner

16:45 Μουτσάκη Αντιγόνη/Βασιλείου Αντουλένα vs Winner

17:30 Βάρλα Πηνελόπη /Κολτσάκη Τέτα vs Winner

Πρόγραμμα Αγώνων Silver Γυναικών (Silver Women)

13:00 Αλεξάνδρα Κούβαρη/Κρασουδάκη Αντωνία vs Ελένη Μαρινακη/Ελένη Πατερου

13:45  Σκριβιλιωτακη Μαριάννα/ Σφακιανακη Ελευθερία vs Κασσωτάκη Έφη/ Καραμπατζάκη Μαρία

14:30 Maja Joensen/ Anna Kaisa Lachenmeier vs Ζαχαριουδάκη Χριστιαννα/ Λιτου Κατερινα

15:15  Sif Barkler / Kathrine Brink vs Λεουνάκη Εληάννα/ Χιουσάι Κλέντα

16:00  Λέντι Στάφα/Μαρία Βοζινάκη vs Winner

16:45 Μαυρεδακη Πηνελοπη/Βαρβαρα Αλιφιερακη Αγαπητου vs Winner

17:30  Ράνια Φραγκιουδάκη/Χρύσα Κουλάκη vs Winner

18:15  Κτιστάκη Τζωρτζινα/Ροβιθάκη Ράνια vs Winner

Παρακάτω θα βρείτε τα ταμπλό των αγώνων ανά τουρνουά

Golden Αντρών

Silver αντρών

Golden γυναικών

Silver γυναικών

 

Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon Tumblr Posterous Email Snailmail

Αφήστε σχόλιο

Χορηγοί

 

 

 

 

Χορηγοί Επικοινωνίας

 

 

Υποστηρικτές