Εγγραφή στο Ιστολόγιο

Εισάγετε το email σας για εγγραφή στην υπηρεσία αποστολής ειδοποιήσεων μέσω email για νέες δημοσιεύσεις.

Πρόγνωση καιρού

Volos
17°
overcast clouds
Υγρασία: 88%
Άνεμος: 5m/s Α-ΝΑ
Ανώτερη 17 • Κατώτερη 16
17°
ΠΕ
Weather from OpenWeatherMap

Find us on Facebook

Ολοκληρώθηκε η 1η ημέρα του τουρνουά ‘Ν.Κατούφας 2019’

Με την συμμετοχή συνολικά 35 ομάδων, ξεκίνησε σήμερα το πρωί, το τουρνουά ‘Ν. Κατούφας 2019’, και ολοκληρώθηκε η πρώτη ημέρα, μετά από έναν μαραθώνιο αγώνων, αργά το απόγευμα.

Πρώτα ξεκίνησε το τουρνουά γυναικών, με την συμμετοχή 12 ομάδων, εκ των οποίων 2 ομάδες από την Δανία, προσφέροντας θέαμα και συγκινήσεις στους θεατές, που παρακολούθησαν την πρώτη ημέρα των αγώνων.

Τα αποτελέσματα της 1ης ημέρας του τουρνουά γυναικών μπορείτε να τα δείτε εδώ

Ακολούθησε το τουρνουά των ανδρών με συνολικά 23 ομάδες εκ των οποίων 4 ήταν από το Δανέζικο Beach Volley Club , που τα μέλη του, προπονούνται αυτό το διάστημα, στις εγκαταστάσεις του Συλλόγου στους Αγίους Αποστόλους.

Τα αποτελέσματα της 1ης ημέρας του τουρνουά ανδρών μπορείτε να τα δείτε εδώ

Το αυριανό πρόγραμμα των αγώνων των ανδρών και οι ώρες έναρξης των πρώτων αγώνων είναι οι εξής:

11:00   9 Lyo Nikola – Christian A. vs Βάνδουλας Ανδρέας – Αλεξάκης Νίκος
11:00   9 Φραγκιουδάκης Γιωργος – Τσιάκαλος Παντελής vs Σαμπρής Πέτρος – Johan
12:00   9 Lydolf Anton – Muller Mads vs Μαρινάκης Νίκος – Γαβριήλ Σάκης
12:00   9 Καρπουζάς Γιάννης – Ψαρουδάκης Δημήτρης vs Βαρίκος Αντώνης – Αυγουστιανάκης Γιάννης
13:00   IV Λίτος Μπάμπης – Χατζηδαμιανού Δαμιανός vs Δρανδάκης Αλέξανδρος – Τζουγκαράκης Αλέξανδρος
13:00   IV Παπουδάκης Αργύρης – Παρδαλάκης Γιάννης vs Λέκκας Χρήστος – Χριστοδουλάκης Χρήστος

Το αυριανό πρόγραμμα των αγώνων των γυναικών και οι ώρες έναρξης των πρώτων αγώνων είναι οι εξής:

12:00   7 Μαρινάκη Ελένη – Λάμπρου Χριστ. vs Παπαδάκη Αθηνά – Μπαλάσκα Β.
12:00   7 Lyo Frida – Peterson Clara vs Αντιμισιάρη Μ – Ρηγάκου Ασπ.
14:00   5 Νικητής Αγώνα Νο15 vs Κτιστάκη Τζωρτζίνα – Τζολάκη Χ.
14:00   5 Νικητής Αγώνα Νο16 vs Γκέκα Πανδώρα – Βασιλείου Αντ.
16:00   Ημ Κορακοβούνη Β. – Πιπεράκη Μαρ. vs Νικητής Αγώνα Νο17
16:00   Ημ Πρωιμάκη Αντιγόνη – Δόβρου Ε. vs Νικητής Αγώνα Νο18
18:00   Τελ Νικητής Αγώνα Νο19 vs Νικητής Αγώνα Νο20

Χορηγοί

synka

 

anek

 

charma beer

 

bodytec

 

taz

Χορηγοί Επικοινωνίας

neatv

 

athlitiko.gr

 

joy music

Υποστηρικτές

aquafit