Αρχικές Λίστες 2ου Winter Circuit 2023-2024

To 56 μάλλον είναι ο τυχερός αριθμός του Winter Circuit, καθώς και στο 2ο τουρνουά έχουμε ακριβώς τον ίδιο αριθμό συμμετοχών, δηλαδή 56 ομάδες! Ο καιρός προμηνύεται καλοκαιρινός πράγμα που θα βοηθήσει τις προσπάθειες των αθλητών και των αθλητριών, αλλά και των φίλων του αθλήματος που θα βρεθούν στις εγκαταστάσεις του συλλόγου.

Υπενθυμίζουμε ότι όλοι οι συμμετέχοντες θα πρέπει να έχουν κάρτα υγείας αθλητή υπογεγραμμένη από καρδιολόγο σε ισχύ ή εναλλακτικά να υπογράφουν το σχετικό έντυπο με την δήλωση συμμετοχής τους στη γραμματεία των αγώνων.

Στους παρακάτω πίνακες μπορείτε να δείτε τις ομάδες ανά κατηγορία, ενώ το πρόγραμμα της προκριματικής φάσης θα ανακοινωθεί αύριο:

Αρχικές Λίστες Αντρών Gold

ΘέσηΟμάδαΒαθμοί Α'Βαθμοί Β'Σύνολο
1Βρεττός Νίκος / Μόσχος Μάνος16080240
2Zhabskyi Nikita/ Γεωργακόπουλος Νεκτάριος80160240
3Παρδαλάκης Ιωάννης / Ξυφανταράκης Γιώργος100100200
4Τζιλιβάκης Αντώνης / Χατζηδημητρίου Δημήτρης100100200
5Τσιάκαλος Παντελής / Κολοκοτρώνης Σήφης8080160
6Κολιάμπας Αχιλλέας / Παπαγιαννάκης Αντώνης1200120
7Βλαχάκης Μανόλης / Κολιάμπας Μάνος80080
8Παύλος Ταμπάκης / Χιρμπάκης Γιάννης08080
9Νταμηλάκης Γιώργος / Κανδανολέων Μάνθος204060
10Μαρονικολάκης Βασίλης / Παπαπάνος Αντώνης401050
11Χατζηδαμιανού Δαμιανός / Μητρογιάννης Δημήτρης04040
12Ντουσάκης Μιχάλης / Νικολουδάκης Γιώργος202040
13Χρυσουλάκης Γεώργιος / Μαυρίδης Παναγιώτης40040
14Τσουβαλάκης Νίκος / Παπαγεωργίου Θοδωρής20020
15Τζαγκαράκης Νίκος / Σεργάκης Αποστόλης01010
16Λίτος Μπάμπης / Χριστοδουλάκης Χρήστος000


Αρχικές Λίστες Γυναικών Gold

ΘέσηΟμάδαΒαθμοί Α'Βαθμοί Β'Σύνολο
1Φραγκιουδάκη Ράνια / Φραγκιουδάκη Κατερίνα120120240
2Κτιστάκη Τζωρτζίνα / Κολτσάκη Τέτα100100200
3Γκουγκουλή Κων/να / Βλαχάκη Μαρία0160160
4Ξιαρχογιαννοπούλου Πολυτίμη / Βακαλοπούλου Μυρσίνη1600160
Ομάδες Προκριματικών
5Παπαδάκη Άρτεμις / Βιγλάκη Κατερίνα1000100
6Παπαδομανωλάκη Γεωργία / Αγαπητού Βέρα404080
7Γαρυφαλή Νάνσυ / Χαρισσάκη Αγγελική80080
8Καβάζη Σοφία / Μπασκλακη Αγγελική60060
9Καραχάλιου Έλενα / Nadezhda Kontsevaya40040
10Αναστασιάδου Πετρούλα / Τζολάκη Χαρά000
11Ρηγάκου Ασπασία / Αντιμισιάρη Μαίρη000
12Μαντζαβίνου Λίνα / Τσιριτουλάκη Άννα000


Αρχικές Λίστες Αντρών Silver

ΘέσηΟμάδαΒαθμοί Α'Βαθμοί Β'Σύνολο
1Μαρινάκης Γιάννης / Κοροβέσης Γιάννης160160320
2Καρτάκης Παναγιώτης / Χατζησταύρος Βασίλης120120240
3Βλάσσης Χρήστος / Παυλιδάκης Γιώργος80100180
4Ιωαννίδης Γιώργος / Παζιώνης Κωνσταντίνος6060120
Ομάδες Προκριματικών
5Γεωργακόπουλος Νεκτάριος / Γεωργακόπουλος Χρήστος6060120
6Λίτος Γιάννης / Στουπάκης Ιάσωνας1000100
7Αλεξανδράκης Στέλιος / Ιορδάνογλου Γιάννης404080
8Μανφρέντι Φρανκ / Μανφρέντι Νικολάε404080
9Παπουτσάκης Γιώργος / Ντουντουλάκης Μιλτιάδης000
10Δοξάκης Χάρης / Βαρουξάκης Θεοχάρης000
11Μάρκο Βαγγέλης / Σπανουδάκης Στράτος000
12Πλατώνης Γιώργος / Ευθυμίου Αποστόλης000
WDΒογιατζάκης Σταμάτης / Βογιατζάκης Στέλιος000


Αρχικές Λίστες Γυναικών Silver

ΘέσηΟμάδαΒαθμοί Α'Βαθμοί Β'Σύνολο
1Μανιά Στέλλα / Χατζηδάκη Ρένα160160320
2Βασιλοκωσταντάκη Ζωή / Θεοδωράκη Άννα120120240
3Χαϊδεράκη Νίκη / Φιωτάκη Ειρήνη100100200
4Χαραλαμπάκη Κωνσταντίνα / Χαρισσάκη Ιωάννα100100200
Ομάδες Προκριματικών
5Σβάρνα Έλενα / Γιακουμογιαννάκη Αργυρώ4080120
6Κουμιωτάκη Άσπα / Πεντάρη Κατερίνα6060120
7Δεικτάκη Ρένα / Αναστασιάδη Νικολέτα404080
8Βαρσάμη Θεοδώρα / Ροβιθάκη Αθηνά08080
9Τρικουνάκη Μαργαρίτα / Πατσιούρα Άννα40040
10Αντωνακάκη Τόνια / Τασιούλα Μαρία02020
11Μούδιου Χαρά / Τουλουπάκη Ρένα20020
12Τωμαδάκη Υακίνθη / Μπιτζανάκη Ανδριάνα000
13Μανιουδάκη Κατερίνα / Σκουλούδη Άρτεμις000
WDΠοντικάκη Κατερίνα / Παινεσάκη Διαμαντούλα6060120
WDΝτόκο Ανέζα / Ταγαρά Βασιλική000

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...