Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Χάρτης

Πρόβλεψη καιρού

Chania
18°
few clouds
Υγρασία: 93%
Άνεμος: 4m/s Δ-ΒΔ
Ανώτερη 21 • Κατώτερη 19
23°
ΠΑ
23°
ΣΑ
22°
ΚΥ
Weather from OpenWeatherMap

Live αποτελέσματα αγώνων 6th Beach Cup

Αποτελέσματα Αντρών Two Star

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Γεωργακόπουλος Νεκτάριος / Δασενάκης ΓιώργοςvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Παπαδάκης Γιάννης2-112-15, 15-13, 11-7
2Τζιλιβάκης Αντώνης / Παπαδάκης ΓιάννηςvsΝτουσάκης Μιχάλης / Παπαδάκης Γιάννης2-015-5, 15-6
3Ντουσάκης Μιχάλης / Παπαδάκης ΓιάννηςvsΓεωργακόπουλος Νεκτάριος / Δασενάκης Γιώργος0-25-15, 5-15
4Τσιάκαλος Παντελής / Ντοκάκης ΜάνοςvsΛίτος Μπάμπης / Χατζηδαμιανού Δαμιανός0-29-15, 10-15
5Κολιάμπας Αχιλλέας / Λέκκας ΧρήστοςvsΤσιάκαλος Παντελής / Ντοκάκης Μάνος2-115-12, 12-15, 11-9
6Λίτος Μπάμπης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsΚολιάμπας Αχιλλέας / Λέκκας Χρήστος2-015-9, 15-12
7Ντουντουλακης Μιλτιάδης / Χατζησταύρος ΒασίληςvsΑναστασάκης Δημήτρης / Μαρινάκης Νίκος0-210-15, 12-15
8Αναστασάκης Δημήτρης / Μαρινάκης ΝίκοςvsΠαντελάκης Αντώνης / Κανδανολέων Μαθιός2-115-6, 13-15, 11-5
9Παντελάκης Αντώνης / Κανδανολέων ΜαθιόςvsΝτουντουλακης Μιλτιάδης / Χατζησταύρος Βασίλης0-29-15, 14-16
Προημιτελικοί
10Αναστασάκης Δημήτρης / Μαρινάκης ΝίκοςvsΚολιάμπας Αχιλλέας / Λέκκας Χρήστος2-111-15, 15-11, 11-7
11Τζιλιβάκης Αντώνης / Παπαδάκης ΓιάννηςvsΝτουντουλακης Μιλτιάδης / Χατζησταύρος Βασίλης2-015-7, 15-7
Ημιτελικοί
12Λίτος Μπάμπης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsΤζιλιβάκης Αντώνης / Παπαδάκης Γιάννης2-015-10, 15-6
13Γεωργακόπουλος Νεκτάριος / Δασενάκης ΓιώργοςvsΑναστασάκης Δημήτρης / Μαρινάκης Νίκος2-015-10, 15-8
Τελικός
14Λίτος Μπάμπης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsΓεωργακόπουλος Νεκτάριος / Δασενάκης Γιώργος2-015-10,15-10

Αποτελέσματα Γυναικών Two Star

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Γκέκα Πανδώρα / Γαραζανάκη ΕύαvsΑσλάνη Ιωάννα / Αγιουτάντη Ροζαλία2-015-13, 15-12
2Ασλάνη Ιωάννα / Αγιουτάντη ΡοζαλίαvsΤσελάνη Ιωάννα / Τρίμα Έφη2-115-12, 12-15, 11-4
3Τσελάνη Ιωάννα / Τρίμα ΈφηvsΓκέκα Πανδώρα / Γαραζανάκη Εύα2-111-15, 15-9, 11-9
4Κολτσάκη Τέτα / Ψαράκη ΓεωργίαvsΑντιμισιάρη Μαίρη / Ρηγάκου Ασπασία0-211-15, 13-15
5Βάρλα Πηνελόπη / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΚολτσάκη Τέτα / Ψαράκη Γεωργία2-015-9, 15-6
6Αντιμισιάρη Μαίρη / Ρηγάκου ΑσπασίαvsΒάρλα Πηνελόπη / Βασιλείου Αντουαλένα2-18-15, 15-11, 11-9
Ημιτελικοί
7Γκέκα Πανδώρα / Γαραζανάκη ΕύαvsΒάρλα Πηνελόπη / Βασιλείου Αντουαλένα1-215-12, 12-15, 9-11
8Αντιμισιάρη Μαίρη / Ρηγάκου ΑσπασίαvsΤσελάνη Ιωάννα / Τρίμα Έφη2-015-9, 15-9
Τελικός
9Αντιμισιάρη Μαίρη / Ρηγάκου ΑσπασίαvsΒάρλα Πηνελόπη / Βασιλείου Αντουαλένα2-015-13, 15-12

Αποτελέσματα Αντρών One Star

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Φραγκιουδάκης Γιώργος / Κωνσταντινίδης ΚωνσταντήςvsEnger / Wigdahl0-212-15, 12-15
2Μανφρέντι Φραγκίσκος / Πλατώνης ΓιώργοςvsMjelde / Tysse1-215-8, 12-15, 6-11
3Χριστοδουλάκης Χρήστος / Γαβριήλ ΣάκηςvsEikeland / Benevoli2-015-4, 15-3
4Φραγκιουδάκης Γιώργος / Κωνσταντινίδης ΚωνσταντήςvsΒαραρεάν Κώστας / Νικάκης Μανώλης0-210-15, 6-15
5Μανφρέντι Φραγκίσκος / Πλατώνης ΓιώργοςvsΧριστοδουλάκης Χρήστος / Γαβριήλ Σάκης0-20-15, 4-15
6Mjelde / TyssevsEikeland / Benevoli2-015-11, 15-5
7Βαραρεάν Κώστας / Νικάκης ΜανώληςvsEnger / Wigdahl2-015-7, 15-13
8Χριστοδουλάκης Χρήστος / Γαβριήλ ΣάκηςvsMjelde / Tysse2-015-5, 15-6
9Μανφρέντι Φραγκίσκος / Πλατώνης ΓιώργοςvsEikeland / Benevoli2-015-6, 15-13
Ημιτελικοί
10Βαραρεάν Κώστας / Νικάκης ΜανώληςvsMjelde / Tysse2-016-14, 15-7
11Χριστοδουλάκης Χρήστος / Γαβριήλ ΣάκηςvsEnger / Wigdahl2-015-7, 15-9
Τελικός
13Βαραρεάν Κώστας / Νικάκης ΜανώληςvsΧριστοδουλάκης Χρήστος / Γαβριήλ Σάκης0-29-15, 11-15

Αποτελέσματα Γυναικών One Star

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Παπαδομανωλάκη Γεωργία / Μαυρεδάκη ΠηνελόπηvsΚούβαρη Αλεξάνδρα / Πολυκανδιώτη Μαρία1-214-16, 15-7, 7-11
2Στάφα Λεντιάνα / Βοζινάκη ΜαρίαvsRussenes / Amdal2-015-1, 15-12
3Δεμιρτσίδου Μαρία / Καμηλάκη ΑλεξάνδραvsΚαπενεκάκη Δέσποινα / Κρασουδάκη Αντωνία2-015-2, 15-8
4Μανιά Στέλλα / Χατζηδάκη ΡέναvsSagvolden-Forre / Foerre2-015-6, 15-9
5Κουμιωτάκη Άσπα / Γεωργιακάκη ΙσμήνηvsΚρασουδάκη Νίνα / Βογιατζή Στεφανία2-015-5, 17-15
6Παπαδάκη Άρτεμις / Ροβιθάκη ΡάνιαvsΚούβαρη Αλεξάνδρα / Πολυκανδιώτη Μαρία2-015-8, 15-5
7Στάφα Λεντιάνα / Βοζινάκη ΜαρίαvsΚαπενεκάκη Δέσποινα / Κρασουδάκη Αντωνία2-015-5, 15-5
8Δεμιρτσίδου Μαρία / Καμηλάκη ΑλεξάνδραvsRussenes / Amdal1-215-7, 12-15, 5-11
9Μανιά Στέλλα / Χατζηδάκη ΡέναvsΚρασουδάκη Νίνα / Βογιατζή Στεφανία2-015-5, 15-1
10Κουμιωτάκη Άσπα / Γεωργιακάκη ΙσμήνηvsSagvolden-Forre / Foerre2-015-6, 15-8
11Παπαδάκη Άρτεμις / Ροβιθάκη ΡάνιαvsΠαπαδομανωλάκη Γεωργία / Μαυρεδάκη Πηνελόπη2-015-3, 15-8
12Στάφα Λεντιάνα / Βοζινάκη ΜαρίαvsΔεμιρτσίδου Μαρία / Καμηλάκη Αλεξάνδρα2-015-2, 15-2
13Καπενεκάκη Δέσποινα / Κρασουδάκη ΑντωνίαvsRussenes / Amdal2-115-6, 9-15, 11-9
14Μανιά Στέλλα / Χατζηδάκη ΡέναvsΚουμιωτάκη Άσπα / Γεωργιακάκη Ισμήνη0-213-15, 11-15
15Κρασουδάκη Νίνα / Βογιατζή ΣτεφανίαvsSagvolden-Forre / Foerre2-015-10, 15-10
Προκριματικοί
16Κουμιωτάκη Άσπα / Γεωργιακάκη ΙσμήνηvsΚούβαρη Αλεξάνδρα / Πολυκανδιώτη Μαρία2-015-7, 15-9
17Μανιά Στέλλα / Χατζηδάκη ΡέναvsRussenes / Amdal2-015-5, 15-4
Ημιτελικοί
18Παπαδάκη Άρτεμις / Ροβιθάκη ΡάνιαvsΜανιά Στέλλα / Χατζηδάκη Ρένα2-016-14, 15-8
19Στάφα Λεντιάνα / Βοζινάκη ΜαρίαvsΚουμιωτάκη Άσπα / Γεωργιακάκη Ισμήνη2-015-8- 15-12
Τελικός
20Παπαδάκη Άρτεμις / Ροβιθάκη ΡάνιαvsΣτάφα Λεντιάνα / Βοζινάκη Μαρία0-213-15, 12-15

Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon Tumblr Posterous Email Snailmail

Χορηγοί

 

 

 

 

Χορηγοί Επικοινωνίας

 

 

Υποστηρικτές