Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Χάρτης

Πρόβλεψη καιρού

Chania
28°
scattered clouds
Υγρασία: 65%
Άνεμος: 3m/s ΒΔ
Ανώτερη 27 • Κατώτερη 24
27°
ΠΕ
28°
ΠΑ
28°
ΣΑ
Weather from OpenWeatherMap

Beach Cup Final – Live αποτελέσματα αγώνων

Αποτελέσματα Two Star Αντρών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Πρέζας Τάσος / Ευσταθίου ΘωμάςvsΠασιούρας Φώτης / Βαρίκος Αντώνης2-015-10, 15-8
2Πασιούρας Φώτης / Βαρίκος ΑντώνηςvsTimonen Jussi / Vuorinen Oskari0-213-15, 8-15
3Timonen Jussi / Vuorinen OskarivsΠρέζας Τάσος / Ευσταθίου Θωμάς2-015-12, 15-8
4Φραντζής Τάσος / Φραντζής ΒαγγέληςvsHeinola Yukka / Αναστασάκης Δημήτρης0-26-15, 10-15
5Δασενάκης Γιώργος / Σταυρουλάκης ΑλέξηςvsΦραντζής Τάσος / Φραντζής Βαγγέλης2-015-5, 15-10
6Heinola Yukka / Αναστασάκης ΔημήτρηςvsΔασενάκης Γιώργος / Σταυρουλάκης Αλέξης1-215-7, 10-15, 9-11
7Τσιάκαλος Παντελής / Λέκκας ΧρήστοςvsΞηντάρας Ανδρέας / Κυρίτσης Αλέκος0-210-15, 12-15
8Ξηντάρας Ανδρέας / Κυρίτσης ΑλέκοςvsΛίτος Μπάμπης / Χατζηδαμιανού Δαμιανός0-28-15, 6-15
9Λίτος Μπάμπης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsΞηντάρας Ανδρέας / Κυρίτσης Αλέκος2-015-4, 15-12
Προημιτελικοί
23Δασενάκης Γιώργος / Σταυρουλάκης ΑλέξηςvsΞηντάρας Ανδρέας / Κυρίτσης Αλέκος2-115-11, 12-15, 11-8
24Heinola Yukka / Αναστασάκης ΔημήτρηςvsΠρέζας Τάσος / Ευσταθίου Θωμάς1-212-15, 15-11, 14-16
Ημιτελικοί
27Λίτος Μπάμπης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsΠρέζας Τάσος / Ευσταθίου Θωμάς2-015-10, 15-11
28Timonen Jussi / Vuorinen OskarivsΔασενάκης Γιώργος / Σταυρουλάκης Αλέξης2-015-9, 15-11
Τελικός
29Λίτος Μπάμπης / Χατζηδαμιανού ΔαμιανόςvsTimonen Jussi / Vuorinen Oskari2-015-11, 15-6

Αποτελέσματα Two Star Γυναικών

NoΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
1Βογιατζάκη Ανθή / Ασλάνη ΙωάνναvsΜπιτσάκου Χαρά / Γρίσπου Χαρά0-29-15, 12-15
2Μαρκομανωλάκη Ζωή / Γιαννακάκη ΜαρίαvsΤζολάκη Χαρά / Καπετανάκη Αντιγόνη2-015-9, 15-10
3Γκέκα Πανδώρα / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΜπιτσάκου Χαρά / Γρίσπου Χαρά2-015-7, 15-13
4Κολτσάκη Τέτα / Τζάθα ΞανθίππηvsΒάρλα Πηνελόπη / Ρηγάκου Ασπασία2-015-12, 15-7
5Θωμά Κωνσταντίνα / Καφούρου ΒαγγελιώvsΠαρασκευοπούλου Τατιάνα / Νομικού Σοφία1-215-11, 12-15, 8-11
6Χούντα Μαριλένα / Μαρώση ΚέλλυvsΜαρκομανωλάκη Ζωή / Γιαννακάκη Μαρία2-015-10, 15-12
7Τζολάκη Χαρά / Καπετανάκη ΑντιγόνηvsΜπιτσάκου Χαρά / Γρίσπου Χαρά0-212-15, 9-15
8Βογιατζάκη Ανθή / Ασλάνη ΙωάνναvsΜαρκομανωλάκη Ζωή / Γιαννακάκη Μαρία2-015-11, 15-12
9Γκέκα Πανδώρα / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΚολτσάκη Τέτα / Τζάθα Ξανθίππη2-015-10, 15-11
10Παρασκευοπούλου Τατιάνα / Νομικού ΣοφίαvsΧούντα Μαριλένα / Μαρώση Κέλλυ1-215-11, 12-15, 8-11
11Μπιτσάκου Χαρά / Γρίσπου ΧαράvsΒάρλα Πηνελόπη / Ρηγάκου Ασπασία1-212-15, 15-13, 8-11
12Θωμά Κωνσταντίνα / Καφούρου ΒαγγελιώvsΒογιατζάκη Ανθή / Ασλάνη Ιωάννα0-212-15, 12-15
13Βάρλα Πηνελόπη / Ρηγάκου ΑσπασίαvsΠαρασκευοπούλου Τατιάνα / Νομικού Σοφία2-015-11, 15-10
14Βογιατζάκη Ανθή / Ασλάνη ΙωάνναvsΚολτσάκη Τέτα / Τζάθα Ξανθίππη1-215-11, 13-15, 8-11
15Γκέκα Πανδώρα / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΒάρλα Πηνελόπη / Ρηγάκου Ασπασία1-215-13, 12-15, 8-11
16Χούντα Μαριλένα / Μαρώση ΚέλλυvsΚολτσάκη Τέτα / Τζάθα Ξανθίππη1-212-15, 15-12, 9-11
17Βάρλα Πηνελόπη / Ρηγάκου ΑσπασίαvsΚολτσάκη Τέτα / Τζάθα Ξανθίππη2-115-11, 13-15, 11-5

Αποτελέσματα Two Star Μεικτό

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Ξινταράς Ανδρέας / Μαρώση ΚέλλυvsΧειλαδάκης Κων/νος / Γιαννακάκη Μαρία2-015-8, 15-12
2Πασιούρας Φώτης / Τζολάκη ΧαράvsΤάπος Άγγελος / Ψούνη Λίνα1-215-13, 12-15, 9-11
3Μάρκου Άρης / Καφούρου ΒαγγελιώvsΜπασινάς Χρήστος / Χούντα Μαριλένα1-211-15, 15-9, 8-11
5Ξινταράς Ανδρέας / Μαρώση ΚέλλυvsΠασιούρας Φώτης / Τζολάκη Χαρά2-114-16, 15-13, 11-7
6Χειλαδάκης Κων/νος / Γιαννακάκη ΜαρίαvsΤάπος Άγγελος / Ψούνη Λίνα0-29-15, 9-15
7Μάρκου Άρης / Καφούρου ΒαγγελιώvsΦούτσης Πέτρος / Νομικού Σοφία1-215-8, 13-15, 14-16
9Πασιούρας Φώτης / Τζολάκη ΧαράvsΧειλαδάκης Κων/νος / Γιαννακάκη Μαρία2-015-10, 15-8
10Ξινταράς Ανδρέας / Μαρώση ΚέλλυvsΤάπος Άγγελος / Ψούνη Λίνα2-015-9, 15-11
11Φούτσης Πέτρος / Νομικού ΣοφίαvsΜπασινάς Χρήστος / Χούντα Μαριλένα2-115-7, 11-15, 11-7
Ημιτελικοί
13Ξινταράς Ανδρέας / Μαρώση ΚέλλυvsΜπασινάς Χρήστος / Χούντα Μαριλένα2-015-10, 15-12
14Φούτσης Πέτρος / Νομικού ΣοφίαvsΤάπος Άγγελος / Ψούνη Λίνα2-18-15, 15-13, 9-11
Τελικός
15Ξινταράς Ανδρέας / Μαρώση ΚέλλυvsΦούτσης Πέτρος / Νομικού Σοφία2-015-10, 15-10

Αποτελέσματα One Star Μεικτό

Α/ΑΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Σπυριδόπουλος Τάσος / Ροδολάκη ΦαίδραvsΔασκαλόπουλος Θωμάς / Μαρώση Μαρία2-015-8, 15-11
2Γαβριήλ Σάκης / Καπετανάκη ΑντιγόνηvsΒασιλακόπουλος Δημήτρης / Παπά Μαίρη2-015-9, 15-8
3Μανιατάκης Γιάννης / Πατσουμαδάκη ΧριστίναvsΔρακάκης Μπάμπης / Κουλίζα Μαρία0-28-15, 16-13
4Βαρβαρέσος Χρήστος / Θωμά ΚωνσταντίναvsΖουριδάκης Στέφανος / Μαρκομανωλάκη Ζωή1-215-11, 11-15, 7-11
5Καθιώτου Γεωργία / Τσίτος ΣπύροςvsΔασκαλόπουλος Θωμάς / Μαρώση Μαρία2-115-9, 13-15, 11-8
6Φραγκιουδάκης Βασίλης / Παπαβασιλείου ΙουστίνηvsΒασιλακόπουλος Δημήτρης / Παπά Μαίρη2-015-10, 15-13
7Μανιατάκης Γιάννης / Πατσουμαδάκη ΧριστίναvsΖουριδάκης Στέφανος / Μαρκομανωλάκη Ζωή0-214-16, 12-15
8Βαρβαρέσος Χρήστος / Θωμά ΚωνσταντίναvsΔρακάκης Μπάμπης / Κουλίζα Μαρία0-29-15, 8-15
9Καθιώτου Γεωργία / Τσίτος ΣπύροςvsΣπυριδόπουλος Τάσος / Ροδολάκη Φαίδρα1-215-8, 13-15, 8-11
10Φραγκιουδάκης Βασίλης / Παπαβασιλείου ΙουστίνηvsΓαβριήλ Σάκης / Καπετανάκη Αντιγόνη1-28-15, 15-11, 8-11
11Μανιατάκης Γιάννης / Πατσουμαδάκη ΧριστίναvsΒαρβαρέσος Χρήστος / Θωμά Κωνσταντίνα2-115-7, 10-15, 11-2
12Ζουριδάκης Στέφανος / Μαρκομανωλάκη ΖωήvsΔρακάκης Μπάμπης / Κουλίζα Μαρία2-015-11, 15-13
Προκριματικοί
14Σπυριδόπουλος Τάσος / Ροδολάκη ΦαίδραvsΚαθιώτου Γεωργία / Τσίτος Σπύρος1-28-15, 15-13, 9-11
15Δρακάκης Μπάμπης / Κουλίζα ΜαρίαvsΦραγκιουδάκης Βασίλης / Παπαβασιλείου Ιουστίνη2-015-4, 15-5
Ημιτελικοί
16Ζουριδάκης Στέφανος / Μαρκομανωλάκη ΖωήvsΔρακάκης Μπάμπης / Κουλίζα Μαρία0-210-15, 11-15
17Γαβριήλ Σάκης / Καπετανάκη ΑντιγόνηvsΚαθιώτου Γεωργία / Τσίτος Σπύρος2-015-11, 15-9
Τελικός
18Γαβριήλ Σάκης / Καπετανάκη ΑντιγόνηvsΔρακάκης Μπάμπης / Κουλίζα Μαρία2-015-11, 15-9

Αποτελέσματα One Star Αντρών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Τσίτος Σπύρος / Φούτσης ΠέτροςvsΜπασινάς Χρήστος / Ραίσης Αιμίλιος2-015-13, 15-12
2Σπιταδάκης Κώστας / Σπιταδάκης ΓιάννηςvsΒασιλακόπουλος Δημήτρης / Φραγκιουδάκης Βασίλης1-215-8, 4-15, 8-11
3Φιλοκώστας Απόστολος / Πλατώνης ΓιώργοςvsΣπυριδόπουλος Τάσος / Θεοφύλακος Ναπολέων2-015-8, 15-10
4Φραγκιουδάκης Γιώργος / Κωνσταντινίδης ΚωνσταντήςvsΤσίτος Σπύρος / Φούτσης Πέτρος0-214-16, 9-15
5Σπιταδάκης Κώστας / Σπιταδάκης ΓιάννηςvsΦιλοκώστας Απόστολος / Πλατώνης Γιώργος2-015-8, 15-5
6Βασιλακόπουλος Δημήτρης / Φραγκιουδάκης ΒασίληςvsΣπυριδόπουλος Τάσος / Θεοφύλακος Ναπολέων2-015-4, 15-8
7Φραγκιουδάκης Γιώργος / Κωνσταντινίδης ΚωνσταντήςvsΜπασινάς Χρήστος / Ραίσης Αιμίλιος1-210-15, 15-8, 7-11
8Φιλοκώστας Απόστολος / Πλατώνης ΓιώργοςvsΒασιλακόπουλος Δημήτρης / Φραγκιουδάκης Βασίλης0-24-15, m5-15
9Σπιταδάκης Κώστας / Σπιταδάκης ΓιάννηςvsΣπυριδόπουλος Τάσος / Θεοφύλακος Ναπολέων2-015-8, 15-5
Ημιτελικοί
10Τσίτος Σπύρος / Φούτσης ΠέτροςvsΣπιταδάκης Κώστας / Σπιταδάκης Γιάννης2-015-11, 15-12
11Βασιλακόπουλος Δημήτρης / Φραγκιουδάκης ΒασίληςvsΜπασινάς Χρήστος / Ραίσης Αιμίλιος0-210-15, 10-15
Τελικός
12Τσίτος Σπύρος / Φούτσης ΠέτροςvsΜπασινάς Χρήστος / Ραίσης Αιμίλιος2-015-11, 15-11

Αποτελέσματα One Star Γυναικών

A/AΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
1Παπαδάκη Άρτεμις / Ροβυθάκη ΡάνιαvsΚουμιωτάκη Άσπα / Γεωργιακάκη Ισμήνη2-015-10,15-12
2Κουμιωτάκη Άσπα / Γεωργιακάκη ΙσμήνηvsΠαλαιοδήμου Παναγιώτα / Λυριωτάκη Πωλίνα2-18-15, 15-13, 11-6
3Παλαιοδήμου Παναγιώτα / Λυριωτάκη ΠωλίναvsΠαπαδάκη Άρτεμις / Ροβυθάκη Ράνια2-015-7, 15-5
4Στάφα Λέντι / Βοζινάκη ΜαρίαvsΚαθιώτου Γεωργία / Μαρώση Μαρία0-20-15, 0-15
5Παππά Μαίρη / Παπαδημητρίου ΕλένηvsΣτάφα Λέντι / Βοζινάκη Μαρία2-015-0, 15-0
6Καθιώτου Γεωργία / Μαρώση ΜαρίαvsΠαππά Μαίρη / Παπαδημητρίου Ελένη2-114-16, 15-6, 11-8
7Παπαβασιλείου Ιουστίνη / Κολοκυθά ΙωάνναvsΜανιά Στέλλα / Χατζιδάκη Ρένα0-20-15, 0-15
8Μανιά Στέλλα / Χατζιδάκη ΡέναvsΚουλίζα Μαρία / Ροδολάκη Φαίδρα0-214-16, 10-15
9Κουλίζα Μαρία / Ροδολάκη ΦαίδραvsΠαπαβασιλείου Ιουστίνη / Κολοκυθά Ιωάννα0-20-20-15, 0-15
Προημιτελικοί
10Μανιά Στέλλα / Χατζιδάκη ΡέναvsΠαπαδάκη Άρτεμις / Ροβυθάκη Ράνια2-115-10, 12-15, 11-9
11Παππά Μαίρη / Παπαδημητρίου ΕλένηvsΠαπαβασιλείου Ιουστίνη / Κολοκυθά Ιωάννα0-25-15, 11-15
Ημιτελικοί
12Καθιώτου Γεωργία / Μαρώση ΜαρίαvsΠαπαβασιλείου Ιουστίνη / Κολοκυθά Ιωάννα0-25-15, 11-15
13Παλαιοδήμου Παναγιώτα / Λυριωτάκη ΠωλίναvsΜανιά Στέλλα / Χατζιδάκη Ρένα0-215-17, 13-15
Τελικός
14Παπαβασιλείου Ιουστίνη / Κολοκυθά ΙωάνναvsΜανιά Στέλλα / Χατζιδάκη Ρένα2-110-15, 15-12, 9-11

Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon Tumblr Posterous Email Snailmail

Αφήστε σχόλιο

Χορηγοί

 

 

 

 

Χορηγοί Επικοινωνίας

 

 

Υποστηρικτές