Εγγραφή στο Ιστολόγιο

Εισάγετε το email σας για εγγραφή στην υπηρεσία αποστολής ειδοποιήσεων μέσω email για νέες δημοσιεύσεις.

Πρόγνωση καιρού

Volos
17°
overcast clouds
Υγρασία: 88%
Άνεμος: 5m/s Α-ΝΑ
Ανώτερη 17 • Κατώτερη 16
17°
ΠΕ
Weather from OpenWeatherMap

Find us on Facebook

1o Τουρνουά Πρωταθλήματος Δυτικής Κρήτης 2019-2020 – Αρχικές λίστες και ώρες έναρξης αγώνων

Ξεκινάει αύριο το 1o Τουρνουά Πρωταθλήματος Δυτικής Κρήτης 2019-2020 με τρεις κατηγορίες και συγκεκριμένα Golden Ανδρών με 8 ομάδες, Golden γυναικών με 6 ομάδες και Silver ανδρών με 5 ομάδες. Η κατηγορία Silver γυναικών λόγω έλλειψης επαρκών συμμετοχών συγχωνεύεται με το Golden γυναικών.

Ακολουθούν οι αρχικές λίστες και αμέσως μετά οι ώρες έναρξης των πρώτων αγώνων (παρακαλούνται οι αθλητές να προσέρχονται τουλάχιστον μισή ώρα πριν την καθορισμένη ώρα έναρξης του αγώνα τους) :

Golden Ανδρών

1 ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ/ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 970,0
2 ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 750,0
3 ΛΕΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Α. 525,0
4 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 280,0
5 ΒΑΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ / ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 270,0
6 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 140,0
7 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ / ΜΠΕΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 120,0
8 ΤΖΙΛΙΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ / ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ 110,0

Golden Γυναικών

1 ΓΚΕΚΑ ΠΑΝΔΩΡΑ / ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΟΥΑΛΕΝΑ #DIV/0! 955,0
2 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗ ΚΕΛΛΗ / ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ #DIV/0! 280,0
3 ΚΟΥΒΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ #DIV/0! 165,0
4 ΡΟΒΙΘΑΚΗ ΡΑΝΙΑ / ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΒΕΡΑ #DIV/0! 136,4
5 Κτιστάκη Τζωρτζίνα / Κολτσάκη Τέτα #DIV/0! 86,5
6 ΒΑΣΙΛΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΖΩΗ / ΚΑΛΟΡΜΑΚΗ ΤΖΟΒΑΝΑ #DIV/0! 33,3
7 ΞΑΝΘΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΣΟΥΠΕΚΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ #DIV/0! 0,0

Silver Ανδρών

1 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 156,6
2 ΤΑΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ/ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 80,0
3 ΠΛΑΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/ΜΑΝΦΡΕΝΤΙ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 76,6
4 ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ/ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 53,4
5 ΝΤΑΜΗΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/ΜΑΝΤΖΟΥΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0,0

Ώρες έναρξης πρώτων αγώνων

Golden Ανδρών

10:00 ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ/ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ vs ΤΖΙΛΙΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ / ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ
10:00 ΒΑΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ / ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ vs ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
11:00 ΛΕΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Α. vs ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
11:00 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ / ΜΠΕΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ vs ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Golden Γυναικών

10:00 I Κτιστάκη Τζωρτζίνα / Κολτσάκη Τέτα vs ΡΟΒΙΘΑΚΗ ΡΑΝΙΑ / ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΒΕΡΑ
10:00 I ΚΟΥΒΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ vs ΒΑΣΙΛΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΖΩΗ / ΚΑΛΟΡΜΑΚΗ ΤΖΟΒΑΝΑ
11:00 I ΞΑΝΘΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΣΟΥΠΕΚΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ vs ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗ ΚΕΛΛΗ / ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
12:00 ΓΚΕΚΑ ΠΑΝΔΩΡΑ / ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΟΥΑΛΕΝΑ vs Νικητής Αγώνα Νο2

Silver Ανδρών

11:00 ΝΤΑΜΗΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/ΜΑΝΤΖΟΥΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ vs ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ/ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
12:00 ΠΛΑΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/ΜΑΝΦΡΕΝΤΙ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ vs ΤΑΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ/ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ vs Νικητής Αγώνα Νο…

Αφήστε σχόλιο

Χορηγοί

synka

 

anek

 

charma beer

 

bodytec

 

taz

Χορηγοί Επικοινωνίας

neatv

 

athlitiko.gr

 

joy music

Υποστηρικτές

aquafit