Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Χάρτης

Πρόβλεψη καιρού

Chania
35°
clear sky
Υγρασία: 53%
Άνεμος: 3m/s Δ-ΒΔ
Ανώτερη 37 • Κατώτερη 33
30°
ΤΕ
30°
ΠΕ
30°
ΠΑ
Weather from OpenWeatherMap

Amstel Radler Beach Volley Super League Final – Πρόγραμμα Open Μεικτού

Παρακάτω θα βρείτε το πρόγραμμα και τις ώρες έναρξης αγώνων για το μεικτό τουρνουά που θα γίνει το Σάββατο 23 Ιουνίου.

Οι ώρες των αγώνων είναι ενδεικτικές, τα παιχνίδια μπορεί να ξεκινούν συν-πλην μισή ώρα. τα πρώτα παιχνίδια ξεκινούν στις 14:30, άρα οι ομάδες θα πρέπει να βρίσκονται νωρίτερα στα γήπεδα για το ζέσταμα τους, αλλά και για να ολοκληρώσουν την εγγραφή τους στην γραμματεία των αγώνων. Οποιαδήποτε ομάδα καθυστερήσει παραπάνω από 15 λεπτά από την προσδιορισμένη ώρα του αγώνα, θα χάνει το παιχνίδι.

Από τους 7 ομίλους θα προκριθούν οι 2 πρώτες ομάδες κάθε ομίλου. Οι 2 καλύτερες πρώτες ομάδες θα προκριθούν απευθείας στα προημιτελικά, ενώ οι υπόλοιπες 12 θα παίξουν μια προκριματική φάση για την είσοδο τους στα προημιτελικά.

Πρόγραμμα Αγώνων Open Μεικτού

A/AΏραΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
114:30Μανιατάκης Γιάννης / Παπαδάκη ΆρτεμιςvsΝτάνι Διαμαντής / Παπαδάκη Μαρία2-015-5, 15-10
214:30Βαρδάκης Αντώνης / Παινεσάκη ΔιαμαντούλαvsΠλατώνης Γιώργος / Μιχελάκη Εμμανουέλα2-015-10, 15-9
314:30Γεωργιλαδάκης Γιάννης / Στάφα ΛέντιvsΠαντελάκης Γιώργος / Λουπάση Τόνια0-211-15, 14-16
414:30Πασιούρας Φώτης / Τζολάκη ΧαράvsΚαζαντζάκης Σταύρος / Δημακοπούλου Δέσποινα2-015-8, 15-5
514:30Γαβριήλ Σάκης / Γναφάκη ΕλίναvsΠιζάνης Σωκράτης / Ντάβλα Μαρία2-015-11, 15-10
615:15Ντάνι Διαμαντής / Παπαδάκη ΜαρίαvsΧειλαδάκης Κων/νος / Βασιλείου Αντουαλένα0-27-15, 7-15
715:15Βαρδάκης Αντώνης / Παινεσάκη ΔιαμαντούλαvsΧιρμπάκης Γιαννης / Κωνσταντουδάκη Άρτεμις0-24-15, 5-15
815:15Παντελάκης Γιώργος / Λουπάση ΤόνιαvsΣαμπρής Πέτρος / Ροβυθάκη Ράνια1-216-14, 11-15, 5-11
915:15Καρπουζάς Γιάννης / Βασιλοκωνσταντάκη ΖωήvsΤριμίτζιος Γιώργος / Βοζινάκη Μαρία0-212-15, 15-17
1015:15Πετράκης Κωνσταντίνος / Καριωτάκη ΈμμαvsΝτουσάκης Γιάννης / Κορακοβούνη Βικτωρία1-213-15, 15-12, 9-11
1116:00Χειλαδάκης Κων/νος / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΜανιατάκης Γιάννης / Παπαδάκη Άρτεμις2-015-10, 15-5
1216:00Παπαδάκης Γρηγόρης / Γεωργιακάκη ΙσμήνηvsΠασιούρας Φώτης / Τζολάκη Χαρά2-115-12, 11-15, 11-5
1316:00Φιλοκώστας Απόστολος / Κανιούρα ΠερσεφώνηvsΓαβριήλ Σάκης / Γναφάκη Ελίνα0-29-15, 12-15
1416:00Τριμίτζιος Γιώργος / Βοζινάκη ΜαρίαvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Φραγκιουδάκη Ράνια2-15-15, 15-7, 11-6
1516:00Ντουσάκης Γιάννης / Κορακοβούνη ΒικτωρίαvsΔασκαλάκης Δημήτρης / Μαραγκουδάκη Μαρίνα2-015-8, 15-4
1616:45Πλατώνης Γιώργος / Μιχελάκη ΕμμανουέλαvsΧιρμπάκης Γιαννης / Κωνσταντουδάκη Άρτεμις0-27-15, 10-15
1716:45Σαμπρής Πέτρος / Ροβυθάκη ΡάνιαvsΓεωργιλαδάκης Γιάννης / Στάφα Λέντι0-28-15, 11-15
1816:45Καζαντζάκης Σταύρος / Δημακοπούλου ΔέσποιναvsΠαπαδάκης Γρηγόρης / Γεωργιακάκη Ισμήνη0-29-15, 4-15
1916:45Πιζάνης Σωκράτης / Ντάβλα ΜαρίαvsΦιλοκώστας Απόστολος / Κανιούρα Περσεφώνη1-215-13, 9-15, 9-11
2016:45Καρπουζάς Γιάννης / Βασιλοκωνσταντάκη ΖωήvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Φραγκιουδάκη Ράνια0-210-15, 10-15
2117:30Πετράκης Κωνσταντίνος / Καριωτάκη ΈμμαvsΔασκαλάκης Δημήτρης / Μαραγκουδάκη Μαρίνα2-015-4, 15-9
Προκριματικά
2218:15Γαβριήλ Σάκης / Γναφάκη ΕλίναvsΦιλοκώστας Απόστολος / Κανιούρα Περσεφώνη1-218-16, 10-15, 12-10
2318:15Παπαδάκης Γρηγόρης / Γεωργιακάκη ΙσμήνηvsΒαρδάκης Αντώνης / Παινεσάκη Διαμαντούλα2-015-13, 16-14
2418:15Ντουσάκης Γιάννης / Κορακοβούνη ΒικτωρίαvsΜανιατάκης Γιάννης / Παπαδάκη Άρτεμις1-215-11, 13-15, 9-11
2519:00Τριμίτζιος Γιώργος / Βοζινάκη ΜαρίαvsΓεωργιλαδάκης Γιάννης / Στάφα Λέντι1-211-15, 15-13, 9-11
2619:00Πετράκης Κωνσταντίνος / Καριωτάκη ΈμμαvsΠαντελάκης Γιώργος / Λουπάση Τόνια1-212-15, 15-12, 14-16
2719:00Πασιούρας Φώτης / Τζολάκη ΧαράvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Φραγκιουδάκη Ράνια2-015-10, 15-10
Προημιτελικοί
2819:45Χιρμπάκης Γιαννης / Κωνσταντουδάκη ΆρτεμιςvsΠασιούρας Φώτης / Τζολάκη Χαρά0-215-17, 12-15
3419:45Χειλαδάκης Κων/νος / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΠαντελάκης Γιώργος / Λουπάση Τόνια2-015-7, 15-7
3519:45Φιλοκώστας Απόστολος / Κανιούρα ΠερσεφώνηvsΓεωργιλαδάκης Γιάννης / Στάφα Λέντι1-212-15, 15-10, 9-11
3619:45Παπαδάκης Γρηγόρης / Γεωργιακάκη ΙσμήνηvsΜανιατάκης Γιάννης / Παπαδάκη Άρτεμις2-015-8, 15-11
Ημιτελικοί
3720:30Πασιούρας Φώτης / Τζολάκη ΧαράvsΠαπαδάκης Γρηγόρης / Γεωργιακάκη Ισμήνη2-015-8, 15-13
3820:30Χειλαδάκης Κων/νος / Βασιλείου ΑντουαλέναvsΓεωργιλαδάκης Γιάννης / Στάφα Λέντι2-015-7, 15-7
Τελικός
3921:15Πασιούρας Φώτης / Τζολάκη ΧαράvsΧειλαδάκης Κων/νος / Βασιλείου Αντουαλένα0-27-15, 4-15

ΥΓ: Θα ακολουθεί επόμενη ανακοίνωση με το πρόγραμμα των Αγώνων των κατηγοριών Silver & Gold Αντρών/Γυναικών

Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon Tumblr Posterous Email Snailmail

Αφήστε σχόλιο

Χορηγοί

 

 

 

 

Χορηγοί Επικοινωνίας

 

 

Υποστηρικτές