Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Χάρτης

Πρόβλεψη καιρού

Chania
35°
clear sky
Υγρασία: 53%
Άνεμος: 3m/s Δ-ΒΔ
Ανώτερη 37 • Κατώτερη 33
30°
ΤΕ
30°
ΠΕ
30°
ΠΑ
Weather from OpenWeatherMap

Amstel Radler Beach Volley Super League Final – Πρόγραμμα Silver Αντρών/Γυναικών

Παρακάτω θα βρείτε το πρόγραμμα και τις ώρες έναρξης αγώνων για το Silver τουρνουά που θα γίνει την Κυριακή 24 Ιουνίου.

Οι ώρες των αγώνων είναι ενδεικτικές, τα παιχνίδια μπορεί να ξεκινούν συν-πλην μισή ώρα. Tα πρώτα παιχνίδια ξεκινούν στις 9:30, άρα οι ομάδες θα πρέπει να βρίσκονται νωρίτερα στα γήπεδα για το ζέσταμα τους, αλλά και για να ολοκληρώσουν την εγγραφή τους στην γραμματεία των αγώνων. Οποιαδήποτε ομάδα καθυστερήσει παραπάνω από 15 λεπτά από την προσδιορισμένη ώρα του αγώνα, θα χάνει το παιχνίδι.

Από τους 2 ομίλους στην κατηγορία Silver Αντρών θα προκριθούν στα ημιτελικά οι 2 πρώτες ομάδες κάθε ομίλου, όπου θα παίξουν χιαστί μεταξύ τους.

Από τους 3 ομίλους στην κατηγορία Silver Γυναικών θα προκριθούν οι 2 πρώτες ομάδες κάθε ομίλου. Οι 2 καλύτερες πρώτες ομάδες θα προκριθούν απευθείας στα ημιτελικά, ενώ οι υπόλοιπες 4 θα παίξουν μια προκριματική φάση για την είσοδο τους στα ημιτελικά.

Πρόγραμμα Αγώνων Silver Αντρών

A/AΏραΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
19:30Καζαντζάκης Σταύρος / Πιζάνης Σωκράτης-Σπιταδάκης Κώστας / Σπιταδάκης Γιάννης0-213-15, 9-15
29:30Καλαμπαλίκης Γιάννης / Παπασπύρου Άλεξ-Χότζα Έρμοντ / Τζουγκαράκης Αλέξανδρος2-015-0, 15-0
310:15Σπιταδάκης Κώστας / Σπιταδάκης Γιάννης-Σταυρόπουλος Δημήτρης / Γρηγοράκης Βασίλης0-210-15, 8-15
410:15Φραγκιουδάκης Γιώργος / Πέτκος Νίκος-Καλαμπαλίκης Γιάννης / Παπασπύρου Άλεξ2-017-15, 15-11
511:00Σταυρόπουλος Δημήτρης / Γρηγοράκης Βασίλης-Καζαντζάκης Σταύρος / Πιζάνης Σωκράτης2-015-3, 15-7
611:00Χότζα Έρμοντ / Τζουγκαράκης Αλέξανδρος-Φραγκιουδάκης Γιώργος / Πέτκος Νίκος0-20-15, 0-15
Ημιτελικοί
711:45Σταυρόπουλος Δημήτρης / Γρηγοράκης ΒασίληςvsΚαλαμπαλίκης Γιάννης / Παπασπύρου Άλεξ2-115-12, 10-15, 11-8
811:45Φραγκιουδάκης Γιώργος / Πέτκος ΝίκοςvsΣπιταδάκης Κώστας / Σπιταδάκης Γιάννης2-015-12, 15-11
Τελικός
912:30Σταυρόπουλος Δημήτρης / Γρηγοράκης ΒασίληςvsΦραγκιουδάκης Γιώργος / Πέτκος Νίκος2-115-10, 16-18, 11-8

Πρόγραμμα Αγώνων Silver Γυναικών

A/AΏραΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
19:30Στάφα Λεντιάνα / Βοζινάκη Μαρία-Γναφάκη Ελίνα / Βασιλοκωνσταντάκη Ζωή2-015-9, 15-6
29:30Φραγκιουδάκη Ράνια / Μπαλάσκα Βασιλική-Λουπάση Τόνια / Κορακοβούνη Βικτωρία1-215-12, 10-15, 4-11
39:30Κουμιωτάκη Άσπα / Γεωργιακάκη Ισμήνη-Παπαδάκη Άρτεμις / Πολυκανδριώτου Μαρία0-211-15, 13-15
410:15Γναφάκη Ελίνα / Βασιλοκωνσταντάκη Ζωή-Ζερβού Φερενίκη / Χατζή Εμμελεία2-19-15, 15-10, 12-10
510:15Αντωνακάκη Γιωργίνα / Περδικάκη Ιωάννα-Φραγκιουδάκη Ράνια / Μπαλάσκα Βασιλική2-015-3, 15-9
610:15Παπαδάκη Άρτεμις / Πολυκανδριώτου Μαρία-Ντάβλα Μαρία / Μιχελάκη Εμμανουέλα2-015-13, 15-13
711:00Ζερβού Φερενίκη / Χατζή Εμμελεία-Στάφα Λεντιάνα / Βοζινάκη Μαρία0-25-15, 12-15
811:00Λουπάση Τόνια / Κορακοβούνη Βικτωρία-Αντωνακάκη Γιωργίνα / Περδικάκη Ιωάννα0-27-15, 7-15
911:00Ντάβλα Μαρία / Μιχελάκη Εμμανουέλα-Κουμιωτάκη Άσπα / Γεωργιακάκη Ισμήνη0-28-15, 5-15
Προημιτελικοί
1011:45Παπαδάκη Άρτεμις / Πολυκανδριώτου ΜαρίαvsΓναφάκη Ελίνα / Βασιλοκωνσταντάκη Ζωή2-015-3, 15-4
1111:45Κουμιωτάκη Άσπα / Γεωργιακάκη ΙσμήνηvsΛουπάση Τόνια / Κορακοβούνη Βικτωρία0-25-15, 5-15
Ημιτελικοί
1212:30Αντωνακάκη Γιωργίνα / Περδικάκη ΙωάνναvsΛουπάση Τόνια / Κορακοβούνη Βικτωρία2-015-9, 15-3
1312:30Στάφα Λεντιάνα / Βοζινάκη ΜαρίαvsΠαπαδάκη Άρτεμις / Πολυκανδριώτου Μαρία2-015-13, 15-12
Τελικός
1413:15Αντωνακάκη Γιωργίνα / Περδικάκη ΙωάνναvsΣτάφα Λεντιάνα / Βοζινάκη Μαρία2-015-9, 15-8

Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon Tumblr Posterous Email Snailmail

Αφήστε σχόλιο

Χορηγοί

 

 

 

 

Χορηγοί Επικοινωνίας

 

 

Υποστηρικτές