Εγγραφή στη σελίδα μας

Εισάγετε το email σας για να εγγραφείτε στην σελίδα μας και να λαμβάνετε ενημερώσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Χάρτης

Πρόβλεψη καιρού

Chania
35°
clear sky
Υγρασία: 53%
Άνεμος: 3m/s Δ-ΒΔ
Ανώτερη 37 • Κατώτερη 33
30°
ΤΕ
30°
ΠΕ
30°
ΠΑ
Weather from OpenWeatherMap

Amstel Radler Beach Volley Super League Final – Πρόγραμμα Gold Αντρών/Γυναικών

Παρακάτω θα βρείτε το πρόγραμμα και τις ώρες έναρξης αγώνων για το Gold τουρνουά που θα γίνει την Κυριακή 24 Ιουνίου.

Οι ώρες των αγώνων είναι ενδεικτικές, τα παιχνίδια μπορεί να ξεκινούν συν-πλην μισή ώρα. Tα πρώτα παιχνίδια ξεκινούν στις 14:00, άρα οι ομάδες θα πρέπει να βρίσκονται νωρίτερα στα γήπεδα για το ζέσταμα τους, αλλά και για να ολοκληρώσουν την εγγραφή τους στην γραμματεία των αγώνων. Οποιαδήποτε ομάδα καθυστερήσει παραπάνω από 15 λεπτά από την προσδιορισμένη ώρα του αγώνα, θα χάνει το παιχνίδι.

Από τους 5 ομίλους στην κατηγορία Gold Αντρών θα προκριθούν οι 2 πρώτες ομάδες κάθε ομίλου. Οι 5 πρώτες ομάδες των ομίλων και η καλύτερη 2η ομάδα θα προκριθούν απευθείας στην Προημιτελική φάση. Οι υπόλοιπες 4 δεύτερες ομάδες θα παίξουν ένα χιαστί παιχνίδι μεταξύ του για την είσοδο τους στα προημιτελικά.

Από τους 3 ομίλους στην κατηγορία Gold Γυναικών θα προκριθούν οι 2 πρώτες ομάδες κάθε ομίλου. Οι 2 καλύτερες πρώτες ομάδες θα προκριθούν απευθείας στα ημιτελικά, ενώ οι υπόλοιπες 4 θα παίξουν μια προκριματική φάση για την είσοδο τους στα ημιτελικά.

Πρόγραμμα Αγώνων Gold Αντρών

A/AΏραΟμάδα 1vsΟμάδα 2
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
114:00Γουλεάκης Θέμης / Λέκκας Χρήστος-Λίτος Μπάμπης / Μουντράκης Γιώργος0-25-15, 7-15
214:00Δασενάκης Γιώργος / Σταυρουλάκης Αλέξης-Ξουρής Αργύρης / Φωτειάδης Άγγελος2-018-16, 15-11
314:00Ντουσάκης Μιχάλης / Νικολουδάκης Γιώργος-Heinola Jukka / Χαραλαμπίδης Νικόλας0-27-15, 6-15
514:45Αναστασάκης Δημητρης / Ανδρεαδάκης Μανώλης-Τσιάκαλος Παντελής / Γρηγοράκης Γιάννης2-015-10, 15-7
614:45Χειλαδάκης Κώστας / Βαρίκος Αντώνης-Τζιλιβάκης Αντώνης / Καμάρης Μηνάς2-115-11, 18-20, 11-9
414:45Λίτος Μπάμπης / Μουντράκης Γιώργος-Μανουσέλης Χρήστος / Jacobsson Jens2-015-8, 15-9
815:30Heinola Jukka / Χαραλαμπίδης Νικόλας-Μαρινάκης Νίκος / Παπαδάκης Γρηγόρης2-015-7, 15-8
915:30Κόλα Αντιόλ / Βολιτάκης Δημήτρης-Αναστασάκης Δημητρης / Ανδρεαδάκης Μανώλης2-015-12, 15-9
715:30Τσιχλάκης Παναγιώτης / Γαβριήλ Σάκης-Δασενάκης Γιώργος / Σταυρουλάκης Αλέξης0-25-15, 14-16
1016:15Μανουσέλης Χρήστος / Jacobsson Jens-Γουλεάκης Θέμης / Λέκκας Χρήστος1-212-15, 15-13, 9-11
1216:15Πάτερος Γιώργος / Μπεμπής Κυριάκος-Χειλαδάκης Κώστας / Βαρίκος Αντώνης2-015-7, 15-9
1116:15Ξουρής Αργύρης / Φωτειάδης Άγγελος-Τσιχλάκης Παναγιώτης / Γαβριήλ Σάκης2-115-6, 7-15, 11-2
1317:00Μαρινάκης Νίκος / Παπαδάκης Γρηγόρης-Ντουσάκης Μιχάλης / Νικολουδάκης Γιώργος2-015-10, 15-11
1417:00Τσιάκαλος Παντελής / Γρηγοράκης Γιάννης-Κόλα Αντιόλ / Βολιτάκης Δημήτρης0-210-15, 12-15
1517:00Τζιλιβάκης Αντώνης / Καμάρης Μηνάς-Πάτερος Γιώργος / Μπεμπής Κυριάκος0-29-15, 15-17
Προκριματικά
1617:45Μαρινάκης Νίκος / Παπαδάκης ΓρηγόρηςvsΓουλεάκης Θέμης / Λέκκας Χρήστος2-115-12, 13-15, 11-3
1717:45Ξουρής Αργύρης / Φωτειάδης ΆγγελοςvsΧειλαδάκης Κώστας / Βαρίκος Αντώνης0-29-15, 6-15
Προημιτελικοί
1817:45Heinola Jukka / Χαραλαμπίδης ΝικόλαςvsΧειλαδάκης Κώστας / Βαρίκος Αντώνης2-017-15, 15-10
1918:30Λίτος Μπάμπης / Μουντράκης ΓιώργοςvsΜαρινάκης Νίκος / Παπαδάκης Γρηγόρης2-015-9, 15-10
2018:30Πάτερος Γιώργος / Μπεμπής ΚυριάκοςvsΑναστασάκης Δημητρης / Ανδρεαδάκης Μανώλης2-19-15, 15-9, 12-10
2118:30Δασενάκης Γιώργος / Σταυρουλάκης ΑλέξηςvsΚόλα Αντιόλ / Βολιτάκης Δημήτρης0-213-15, 12-15
Ημιτελικοί
2219:15Heinola Jukka / Χαραλαμπίδης ΝικόλαςvsΚόλα Αντιόλ / Βολιτάκης Δημήτρης0-212-15, 11-15
2319:15Λίτος Μπάμπης / Μουντράκης ΓιώργοςvsΠάτερος Γιώργος / Μπεμπής Κυριάκος2-015-10, 15-10
Τελικός
2420:00Κόλα Αντιόλ / Βολιτάκης ΔημήτρηςvsΛίτος Μπάμπης / Μουντράκης Γιώργος2-111-15, 15-12, 19-17

Πρόγραμμα Αγώνων Gold Γυναικών

A/AΏραΟμάδα Α'vsΟμάδα Β'
Αποτέλεσμα
Αγώνες Ομίλων
114:00Γαραζανάκη Εύα / Βασιλάκη Κων/ναvsΒασιλείου Αντουαλένα / Βλαχάκη Μαρία0-25-15, 3-15
214:00Αντωνακάκη Γιωργίνα / Περδικάκη ΙωάνναvsΑσλάνη Ιωάννα / Τσαφαράκη Αρετή2-015-12, 15-12
314:45Ζουριδάκη Μαρία / Μαυρεδάκη ΜερίναvsΒογιατζάκη Ανθή / Αναστασιάδου Πετρούλα1-212-15, 15-9, 11-8
414:45Τζάθα Ξανθίππη / Κολτσάκη ΤέταvsΣπηλιοπούλου Αναστασία / Τζολάκη Χαρά2-015-4, 15-10
515:30Γκέκα Πανδώρα / Ρηγάκου ΑσπασίαvsΒασιλείου Αντουαλένα / Βλαχάκη Μαρία1-212-15, 15-9, 8-11
615:30Μουτσάκη Αντιγόνη / Jacobsson LinavsΑσλάνη Ιωάννα / Τσαφαράκη Αρετή2-112-15, 15-9, 11-8
716:15Ζουριδάκη Μαρία / Μαυρεδάκη ΜερίναvsΣπηλιοπούλου Αναστασία / Τζολάκη Χαρά0-27-15, 12-15
816:15Τζάθα Ξανθίππη / Κολτσάκη ΤέταvsΒογιατζάκη Ανθή / Αναστασιάδου Πετρούλα2-015-12, 15-10
917:00Γκέκα Πανδώρα / Ρηγάκου ΑσπασίαvsΓαραζανάκη Εύα / Βασιλάκη Κων/να2-111-15, 15-6, 11-5
1017:00Μουτσάκη Αντιγόνη / Jacobsson LinavsΑντωνακάκη Γιωργίνα / Περδικάκη Ιωάννα0-210-15, 16-18
1117:45Ζουριδάκη Μαρία / Μαυρεδάκη ΜερίναvsΤζάθα Ξανθίππη / Κολτσάκη Τέτα0-210-15, 10-15
1217:45Σπηλιοπούλου Αναστασία / Τζολάκη ΧαράvsΒογιατζάκη Ανθή / Αναστασιάδου Πετρούλα1-215-17, 15-10, 8-11
Προκριματικά
1318:30Βασιλείου Αντουαλένα / Βλαχάκη ΜαρίαvsΜουτσάκη Αντιγόνη / Jacobsson Lina0-212-15, 8-15
1418:30Γκέκα Πανδώρα / Ρηγάκου ΑσπασίαvsΒογιατζάκη Ανθή / Αναστασιάδου Πετρούλα2-015-6, 15-10
Ημιτελικοί
1519:15Τζάθα Ξανθίππη / Κολτσάκη ΤέταvsΓκέκα Πανδώρα / Ρηγάκου Ασπασία1-26-15, 15-11, 9-11
1619:15Αντωνακάκη Γιωργίνα / Περδικάκη ΙωάνναvsΜουτσάκη Αντιγόνη / Jacobsson Lina2-015-9, 15-13
Τελικός
1720:00Αντωνακάκη Γιωργίνα / Περδικάκη ΙωάνναvsΓκέκα Πανδώρα / Ρηγάκου Ασπασία1-217-15, 15-11, 11-9

Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious Reddit Stumbleupon Tumblr Posterous Email Snailmail

Αφήστε σχόλιο

Χορηγοί

 

 

 

 

Χορηγοί Επικοινωνίας

 

 

Υποστηρικτές