Εγγραφή στο Ιστολόγιο

Εισάγετε το email σας για εγγραφή στην υπηρεσία αποστολής ειδοποιήσεων μέσω email για νέες δημοσιεύσεις.

Πρόγνωση καιρού

Find us on Facebook

Συμμετοχές 5ης αγωνιστικής πρωταθλήματος Δυτικής Κρήτης

Μετά από συνεχόμενες αναβολές ήρθε μάλλον η ώρα να διεξαχθεί η 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος Δυτικής Κρήτης.

Λόγω των πολλών συμμετοχών και της φιλοξενίας των Εθνικών ομάδων της Ελλάδας και Γερμανίας στις εγκαταστάσεις του συλλόγου η έναρξη των αγώνων θα γίνει αναγκαστικά από πολύ νωρίς το πρωί .

 

 

Τεχνική σύσκεψη Golden αντρών(Κληρώσεις ομάδων): 08:30.  Έναρξη αγώνων 09:00 

Τεχνική σύσκεψη Golden γυναικών (Κληρώσεις ομάδων): 08:30.  Έναρξη αγώνων 09:00 

Τεχνική σύσκεψη Silver αντρών(Κληρώσεις ομάδων): 10:45.  Έναρξη αγώνων 11:15 

Παρακαλείται αν μια ομάδα αποφασίσει να αποσυρθεί να ενημερώσει όσο το δυνατόν νωρίτερα για να βοηθήσει στην ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά.

Οι συμμετοχές  έχουν διαμορφωθεί ως εξής:

 

Golden Αντρών

Α/Α Ονοματεπώνυμο Β1 Β2 Συν
1 Γεωργακόπουλος Νεκτάριος/ Αντιόλ Kόλα 170 230 400
2 Bartosz Dudek/ Χατζηδαμιανός Δαμιανός 230 140 370
3 Αναστασάκης Δημήτρης/ Μπατάκης Μανόλης 140 180 320
4 Καμάρης Μηνάς/ Παρδαλάκης Γιάννης 130 100 230
5 Μονιάκης Γιώργος/ Λίττος Μπάμπης 140 60 200
6 Λέκκας Χρήστος/ Μεταξάς Μάνος 120 80 200
7 Τζιλιβάκης Αντώνης/Χριστοδουλάκης Χρήστος 40 140 180
8 Χειλαδάκης Κώστας/ Βαρίκος Αντώνης 100 10 110
9 Πάτερος Γιώργος/ Χρήστος Παύλου 70 20 90
10 Σπιταδάκης Κώστας/ Κοροβέσης Γιάννης 50 20 70
11 Σαμπρής Πέτρος / Λεουνάκης Αντώνης 50 20 70
12 Φραγκιαδάκης Γιώργος / Ντουντουλάκης Μιλτιάδης 0 40 40
13 Ντουσάκης Μιχάλης/ Νικολουδάκης Γιώργος 20 20 40

Silver αντρών

Α/Α Ονοματεπώνυμο Β1 Β2 Συν
1 Δρανδάκης Μάρκος/ Δρανδάκης Αλέξανδρος 0 0 0
2 Φιλίππου Παναγιώτης/ Φιλοκώστας Απόστολος 0 0 0
3 Αυγερινός Μιχάλης/ Κολτσίδας Θωμάς 0 0 0
4 Αζναβουρίδης Αλκιβιάδης/ Γκάντζιος Θωμάς 0 0 0
5 Πλατώνης Γιώργος/Ευθυμίου Αποστόλης 0 0 0
6 Μυσιρλής Γιώργος/ Παυλιδάκης Γιώργος 0 0 0

Golden Γυναικών

α/α Ονοματεπώνυμο B1 B2 Συν
1 Μαίρη Αντιμισιάρη/Ασπασία Ρηγάκου 160 160 320
2 Γκέκα Πανδώρα/ Βασιλείου Αντουαλένα 120 80 200
3 Πολυκανδριώτου Μαρία/ Κανιούρα Πέρσα 40 0 40
4 Κρασουδάκη Αντωνία/Μαρκομανωλάκη Ζωή 30 10 40
5 Ντουσάκη Ζωή/Βάρλα Πηνελόπη 0 40 40
6 Γεωργοπούλου Λιάνα / Καραμουζή Γεωργία 30 0 30
7 Παπαδάκη Άρτεμις/Ροβιθάκη ράνια 0 0 0
8 Ενεΐντα Μαργκίνη/Μουτάφη Στέλλα 0 0 0
9 Δημακοπούλου Δέσποινα/Ντάβλα Μαρία 0 0 0
10 Παπαδομανωλάκη Γεωργία/ Αγαπητού Βέρα 0 0 0

Χορηγοί

synka

 

anek

 

charma beer

 

bodytec

 

taz

Χορηγοί Επικοινωνίας

neatv

 

athlitiko.gr

 

joy music

Υποστηρικτές

aquafit