Εγγραφή στο Ιστολόγιο

Εισάγετε το email σας για εγγραφή στην υπηρεσία αποστολής ειδοποιήσεων μέσω email για νέες δημοσιεύσεις.

Πρόγνωση καιρού

Volos
18°
scattered clouds
Υγρασία: 60%
Άνεμος: 2m/s Δ
Ανώτερη 19 • Κατώτερη 17
16°
ΤΡ
Weather from OpenWeatherMap

Find us on Facebook

Full Moon Mixed Tournament 2019 – Ωρες έναρξης αγώνων

Με 26 ομάδες!!! στο Golden και 10 ομάδες στο Silver θα ξεκινήσει το Σάββατο 14-09-2019 το Full Moon Mixed Tournament 2019.

Λόγω των πολλών ομάδων στην Golden κατηγορία, για ευνόητους λόγους, οι αγώνες θα είναι στα 2 νικηφόρα σετ των 15 πόντων (αν χρειαστεί τρίτο στους 11 πόντους) και θα χρησιμοποιηθούν για αγώνες και τα 5 γήπεδα για τα 2 τουρνουά

Οι ώρες έναρξης των πρώτων αγώνων ακολουθούν παρακάτω.

Παρακαλούμε τις ομάδες, να βρίσκονται στα γήπεδα, μισή ώρα πριν την έναρξη των αγώνων για ζέσταμα, χορεύοντας στο γρασίδι, στους ήχους του DJ μας. Για να τελειώσει το τουρνουά με Full Moon και όχι με τον πρωινό ήλιο της Κυριακής , οι ομάδες θα έχουν μόνο 5 λεπτά μέσα στο γήπεδο για προθέρμανση πριν την έναρξη του αγώνα.

Τουρνουά Golden (στα γήπεδα 1-2-3)

15:30   Φραγκιουδάκης – Λουπάση vs Ντουσάκης – Βελανάκη
15:30   Παπαγεωργίου – Πολυκανδριώτου vs Βογιατζάκης – Βογιατζάκη
15:30   Τσιχλάκης – Δεμιρτσίδου vs Αναστασάκης – Μουτσάκη
16:15   Κατσικανδαράκης – Ψαράκη vs Βρεττός – Βλαχάκη
16:15   Μαρινάκης – Μαρινάκη vs Αλεξιάδης – Φραγκιουδάκη
16:15   Δρανδάκης Μάρκος – Πενταράκη Μαριλένα vs Βαρίκος – Ζαχαριουδάκη
17:00   Φιλίππου – Καπενεκάκη vs Μποτωνάκης – Γεωργοπούλου
17:00   Καρπουζάς – Βασιλείου vs Νικάκης – Μαυρεδάκη
17:00   Πασιούρας – Τζολάκη vs Δρανδράκης – Κορακοβούνη
17:45   Γαβριήλ – Μαργκίνη vs Κουνδουράκης – Λίτου
17:45   Λέκκας – Γκέκα vs Winner #
18:30   Φιλοκώστας – Κανιούρα vs Winner #
18:30   Winner # vs Χριστοδουλακης – Κωνσταντουδάκη
18:30   Σταυρουλάκης – Ρηγάκου vs Winner #
19:15   Winner # vs Μπατάκης – Σκριβιλιωτάκη
19:15   Winner # vs Πάτερος – Αντιμισιάρη

Τουρνουά Silver (στα γήπεδα 4-5)

15:30   Μανιατάκης – Βογιατζάκη vs Παπασπύρου – Ξανθού
15:30   Ευθυμίου – Καλορμάκη vs Αυλωνίτης – Μπουλαξή
16:30   Κολτσίδας – Δημακοπούλου vs Γκαντζιός – Βαρσάμη
16:30   Πλατώνης – Βασιλοκωνσταντάκη vs Καμηλάκης – Μαυρεδάκη
17:30   Παρδαλάκης Γιάννης – Τσιριντουλάκη Άννα vs Νικητής Αγώνα 
17:30   Περράκης – Βοζινάκη vs Νικητής Αγώνα 

Χορηγοί

synka

 

anek

 

charma beer

 

bodytec

 

taz

Χορηγοί Επικοινωνίας

neatv

 

athlitiko.gr

 

joy music

Υποστηρικτές

aquafit